ویرتیوب Uncategorized 99. از افشای سیستم نظارت بر آسیب های اجتماعی و معلولیت ها تا شفافیت نتایج مالی

99. از افشای سیستم نظارت بر آسیب های اجتماعی و معلولیت ها تا شفافیت نتایج مالی[ad_1]

99. از افشای سیستم نظارت بر آسیب های اجتماعی و معلولیت تا شفافیت نتایج مالی

دبیر ستاد چهل و ششمین سال از تأسیس سازمان بهزیستی کشور از ابتدای جشن چهل و یکمین سال از تأسیس سازمان بهزیستی کشور از 21 تا 29 تیرماه با شعار رفاه در گام دوم؛ هوش محله محور ، سلامت اجتماعی خانواده ، گزارش شده است

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی و روابط بین الملل ، مسعود آسیما مدیرکل روابط عمومی و روابط بین الملل از آغاز چهل و یکمین سالگرد تأسیس سازمان کمک های اجتماعی از 12 تا 12 تیر خبر داد و گفت: هفته بهزیستی امسال با حضور رئیس سازمان بهزیستی کشور با تعدادی از ورزشکاران پارالمپیک و مشاهده بازی تدارکاتی والیبال نشسته بین ایران و روسیه و کنفرانس مطبوعاتی رئیس سازمان کمک های اجتماعی کشور آغاز می شود ، معلولیت مراسم و مراجعین تحت حمایت سازمان کمک های اجتماعی در قالب کنفرانس ویدیویی یکی از برنامه های هفته آینده است.

دبیر سازمان بهزیستی با اشاره به حضور رئیس سازمان در برنامه “سلام ، صبح بخیر” از شبکه 3 از سیما و همچنین ویژه برنامه ویژه خبری و تهران 20 ، افزود: رئیس سازمان بهزیستی همراه با معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده. آنها از خانه امن ، مرکز توانبخشی ، مرکز بهداشت ، مرکز راه جدید و مرکز اورژانس اجتماعی بازدید می کنند و دبیرخانه و سیستم نظارت بر آسیب های اجتماعی و معلولیت را باز می کنند ، و همچنین صندوق فرصت در حضور وزیر رفاه کار می کنند.

آسیما ، افزود: جلسه شورای مشورتی ملی در زمینه شبه خانواده با حضور رئیس سازمان کمک های اجتماعی ، افتتاح اکسیژن سازهای اهدا شده به مراکز سازمان رفاه اجتماعی در سراسر کشور ، امضا تفاهم نامه با شهرداری ها و سازمان دهیاری ها. اجرای یک برنامه توانبخشی مبتنی بر جامعه. رفاه و معرفی و قدردانی از مدیریت ارشد استان در این فعالیت ها ، معرفی و ارزیابی بهترین کارشناسان ستادی با حضور وزیر رفاه ، معرفی 40 سیستم الکترونیکی سازمان بهزیستی (اجرای دولت الکترونیکی) و شفافیت نتایج مالی و اعلام 99 صورتهای مالی برنامه های یادآوری هفته رونق است.

وی در پایان از بازدید رئیس سازمان مددکاری اجتماعی از مرکز مراقبت شبانه روزی وردآورد و برگزاری مسابقات ورزشی کارکنان خبر داد و یادآور شد: هنگام برگزاری جشن چهل و یکمین سال سازمان بهزیستی کرسی خود را بدست آورد.

[ad_2]

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *