ویرتیوب Uncategorized گزارش کمیته صنعت و معدن درباره برنامه های ضرغامی قرائت شد

گزارش کمیته صنعت و معدن درباره برنامه های ضرغامی قرائت شد[ad_1]

گزارش کمیسیون صنعت و معدن درباره برنامه های ضرغامی قرائت شد

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گزارش کمیسیون برنامه های پیشنهادی را برای وزیر میراث فرهنگی و گردشگری قرائت کرد.


به گزارش خبرنگار ایلنا ، روح الله عباسپور در سومین جلسه علنی امروز (سه شنبه 3 شهریور) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی صلاحیت های عزت الله ضرغامی ، وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی دولت سیزدهم ، گزارش کمیسیون در مورد صنعت و معادن در مورد برنامه های وزیر ، وی پیشنهاد را قرائت کرد.

متن گزارش کمیسیون صنعت و معدن مجلس به شرح زیر است:

رئیس محترم مجلس شورای اسلامی ، تبریک می گویم ؛

مستند به قاعده (202) آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی ، ضمیمه گزارش کمیسیون صنعت و معدن در مورد بررسی صلاحیت ها و برنامه های ارائه شده توسط آقای سید عزت الله ضرغامی ، وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری برای مطالعه در جامعه اتفاق می افتد.

حیاط پشتی عزت الله اکبری

رئیس کمیته صنعت و معدن

شرح برنامه های پیشنهادی وزیر در این زمینه

طرح کلی برنامه های وزیر دارای نقاط قوت و پیشرفت و فرصتهای امیدوارکننده است و مهمترین برنامه ها و تعهدات مربوط به مسائل تخصصی کمیسیون عبارتند از:

– استفاده از همه فرصت ها برای تقویت جاذبه گردشگری

– حمایت از مشاغل متاثر از تاج و برنامه ریزی برای مقابله با موج پس از تاج گردشگری

– جدیت در قانون حمایت از هنرمندان ، صنعتگران و صنعتگران

– اجرای برنامه های م effectiveثر و دلگرم کننده برای چهره های ماندگار در زمینه هنرها و صنایع دستی سنتی

– تسهیل عرضه و تقاضای محصولات صنایع دستی

با توجه به معیارهای کلی برنامه پیشنهادی وزیر ، با توجه به توسعه برنامه های جامع در زمینه میراث فرهنگی ، گردشگری ، به ویژه صنایع دستی ، برنامه های وی عملاً از نظر مصلحت واقع گرایی ، اجرای صریح ، جامعیت و قابلیت پیش بینی بهینه ارزیابی شد.

مطابقت برنامه های ارسالی با اسناد بالادستی ، اجرای برنامه های وزیر پیشنهادی با اسناد بالادستی نشان می دهد که 36 درصد برنامه ها با مفاد فوق و 31 درصد مطابق نتایج بدست آمده است.

صلاحیت وزیر پیشنهادی را بررسی کنید

با توجه به تجربیات اجرایی و برنامه های وزیر پیشنهادی ، کمیسیون وی را از نظر قانون و نظم ، استخدام مدیران م ،ثر ، مبارزه با فساد و شیوه انقلابی حکومتداری و تعامل با نمایندگان مجلس ، فردی توانمند و باوقار می داند.

نتیجه:

این کمیسیون او را شایسته پست وزیر میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی دانست.

سخنگوی کمیته صنعت و معدن به نمایندگان یادآور شد: همه شما با چهره و شخصیت فرهنگی ، انقلابی و مردمی او آشنا هستید. یکی از مکان هایی که کارآیی در آن نمایان می شود صداوسیما است ، که می دانید قله صداوسیما در دوران آقای ضرغامی در حال شکوفایی و تکامل است و شما از آن آگاه هستید.

انتهای پیام /

[ad_2]

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *