ویرتیوب Uncategorized کل ملت در ایران از اقتصاد و اقتصاددانان متنفر است / ما آمده ایم حقوق مردم را بگیریم / من به دلیل آسیب دیدگی دست پزشکی پزشکی هسته ای خوانده ام

کل ملت در ایران از اقتصاد و اقتصاددانان متنفر است / ما آمده ایم حقوق مردم را بگیریم / من به دلیل آسیب دیدگی دست پزشکی پزشکی هسته ای خوانده ام[ad_1]

کل ملت در ایران از اقتصاد و اقتصاددانان متنفر است / ما آمده ایم حقوق مردم را بگیریم / من به دلیل آسیب دیدگی دست پزشکی پزشکی هسته ای خوانده ام

کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: بدهی 34000 میلیارد تومانی آقای روحانی به دولت بعدی منتقل شده بود. موضوع ارزش پول ملی ، جنبه تورم و مسئله قیمت دلار باید در دستور کار دولت قرار می گرفت. دولت را نمی توان از این طریق اداره کرد. کل مردم ایران از اقتصاد و اقتصاد بیزار هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا ، علیرضا زاکانی ، نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ، امشب در اولین مناظره انتخاباتی با موضوع “اقتصاد” ؛ در پاسخ به این سوال “روزانه هزاران میلیارد به میزان نقدینگی اضافه می شود که منجر به افزایش قیمت مسکن ، غذا و مسکن می شود ، اما بخشهای تولیدی از این امر محروم هستند. برنامه شما برای ریختن پول به تولید چیست؟ بخش؟ “” او گفت ، “ما در مورد ظاهر با یکدیگر بحث می کنیم ، اما دوستان ما مقاله را می خوانند.” آقای همتی ، در سال 1998 گفتید که چربی هیچ تاثیری در اقتصاد ندارد. آقای همتی باید برنده جایزه نوبل شیمی شود زیرا پول ملی را کاهش داده است. من معتقدم ما در مورد موضوعات درست صحبت می کنیم. آقای همتی به تأیید صلاحیت اشاره کرد ، اگر به عدم حضور برخی اعتراض می کردید ، اگر آنها در اینجا بودند ، جایی در این جلسه نداشتید. شما در مقابل 5 نفر نیستید ، در مقابل 85 میلیون نفر قرار دارید. 3500 میلیارد تن نقدینگی ، بانک ها بدون نظارت بانک مرکزی پول ایجاد می کنند. 11000 بدهکار فوق العاده که 90،000 میلیارد بدهی دارند. آقای همتی و وزیر اقتصاد کنترل را در دست گرفتند ، مقداری پول گرفتند و آن را در جای دیگر خرج کردند.

زاکانی درباره مسئله همتی و ابر بدهکاران بانکی توضیح داد: بزرگترین مشکل به بانک مرکزی و نظارت بر آن برمی گردد. در سال گذشته 5،000،000 میلیارد نقدینگی داشتیم كه یك میلیون و 600،000 میلیارد آن به عنوان تسهیلات بانكی پرداخت شد. 1 تریلیون دلار به بدهکاران بانکی تعلق می گیرد که نقشی در اقتصاد ندارند. نظارت در سیستم بانکی مهمترین وظیفه آنهاست ، اما انجام نشده است.

وی افزود: 34 هزار میلیارد تن بدهی آقای روحانی به دولت آینده منتقل شده بود. مسئله ارزش پول ملی ، جنبه تورم و مسئله قیمت دلار باید در دستور کار دولت قرار می گرفت. دولت را نمی توان از این طریق اداره کرد. کل مردم ایران از اقتصاد و اقتصاد بیزار هستند.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: پارامترهای نقدینگی ، تورم و افزایش پولشویی مواردی است که همتی باید پاسخگوی آنها باشد و پایگاه پولی کشور در بحران است.

در قسمت سوم مناظره در انتخابات سیزدهم ریاست جمهوری ، زاکانی گفت: لطفا آقای همتی صحبت علمی ، دقیق و کارشناسی کرده و تهمت نزنید. پوشیده شدن استراتژی تخریب ستاد علیه من ، خانواده ام ، همسرم و فرزندانم است.

نامزد انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری ادامه داد: شما به ما رحم نکرده اید و حداقل عدالت را رعایت کنید. اگر می ترسید و می دانید که من با فساد مقابله کرده ام ، معاون رئیس جمهور ، مقامات ، وزیر اطلاعات ، وزیر نفت ، برادر رئیس جمهور ، دادستان در تهران و رئیس دانشگاه آزاد ، ناظران دادگاه در مورد هلال دو اصطلاح قبلی ، پسر برای گوینده و دیگران ، می دانند که ما آمده ایم. بیایید حقوق مردم را بگیریم و شما با این حرفها نمی توانید ما را از میدان خارج کنید.

وی در مورد برنامه اقتصادی خود توضیح داد: من برنامه های خود را بر اساس جهش تولید بنا کردم. مدیریت ما مبتنی بر مدیریت الکترونیکی خواهد بود. مسئله صادرات و افزایش تولید برای ما یک اصل است ، در حالی که بیشتر پروانه های اقتصادی کنونی برای اجاره صادر می شوند. در حال حاضر ، بانک ها برای تولید رقابت می کنند ، ما می خواهیم بانک ها را همراه با تولید داشته باشیم. شرکت های پیشرانه کوچک و متوسط ​​را فعال خواهیم کرد. ما به دنبال خلق ثروت نیستیم ، بلکه به دنبال توزیع بسته های ثروت به مردم هستیم.

زاکانی گفت: اساس تولید در دولت من بر اساس 9 عامل اقتصادی شامل نفت ، گاز ، پتروشیمی ها و توجه به زیرساخت ها است. با سرمایه گذاری مناسب ، این موارد باید به نفع مردم باشد و ثروت به درستی توزیع شود.

زاکانی در پاسخ به سوالی درباره انتقال به اقتصاد نفتی و رانت های ایجاد شده توسط اقتصاد وابسته به نفت گفت: اقتصاد ما دولتی است و 90 درصد آن تحت تأثیر قرار گرفته است. دولت از پول نفت برای کنترل اقتصاد استفاده کرد ، اما آقایان همتی و روحانی کشور را از طریق تورم و استفاده از جیب مردم کنترل کردند. از طرف آقایان از مردم عذرخواهی می کنم.

وی در ادامه توضیح داد: دولت من از جهش تولید ، استفاده از ظرفیت کشور و عناصر ثروت برای کنترل اقتصاد استفاده خواهد کرد. در حال حاضر 320 هزار میلیارد مالیات معوق داریم. در کشور 200000 معافیت مالیاتی و همچنین 200000 معافیت مالیاتی وجود دارد.

وی گفت: 37 درصد تولید ناخالص داخلی را مشاغل تشکیل می دهند در حالی که 9 درصد مالیات را پرداخت می کنند. ما باید مالیات بر ارزش افزوده مشاغل را به 37 درصد افزایش دهیم. دولت باید با اقتصادی سالم و بدون تغییر جلو برود. برنامه های ما اساس اقتصادی ، فرهنگی ، سیاسی و امنیتی خواهد داشت. امروزه 70٪ اقتصاد از مباحث دانش بنیان تشکیل شده است.

زاکانی در پاسخ به “چگونگی مکان یابی و اولویت بندی منابع انسانی هر استان برای استخدام و کاهش تعداد بیکاران” ، گفت: دولت من چهار رویکرد دارد که برای هر کدام چهار راهکار در نظر گرفته ایم.

وی گفت: جهش های تولید ، حاکمیت سایبری و دولت الکترونیکی ، تمرکززدایی و مبارزه با فساد روش های پیشنهادی ما هستند. تمرکززدایی براساس آزمایش مجدد 451 شهر انجام شده و بر هرم اجتماعی تمرکز دارد.

این کاندیدای ریاست جمهوری ادامه داد: حداکثر 10 درصد بودجه مصوب هر استان به آنها اختصاص می یابد و 90 درصد باقیمانده در مرکز باقی می ماند. تمرکز بر نخبگان هر شهر و تلاش برای انتقال ظرفیت اعتباری باید در دستور کار قرار گیرد.

وی افزود: ما 9 محرک تولید و خوشه های آن را در بنگاه های کوچک ، کوچک و متوسط ​​شناسایی کرده ایم که در زمینه شهرها نیز مورد بررسی قرار می دهیم. اگر رویکرد دولت های گذشته و به ویژه دولت آقای روحانی یک رویکرد جامع بود ، ما چنین فاجعه ای را متحمل نمی شدیم.

علیرضا زاکانی سخنان خود را خلاصه کرد و گفت: “ویرانگران مرا متهم می کنند.” جرم من این است که با فساد و فقر روبرو هستم. ناوشکن ها ادعا می کنند که دیپلم من تمدید شده است ، من در دانشگاه سابقه مشروط و مسافرت دارم.

وی توضیح داد: من برای امتحانات خود به عقب برگشتم ، محل تحصیل من دانشگاه علوم پزشکی تهران بود و در خارج از کشور تحصیل نکردم. من بخاطر جراحات دست پزشکی پزشکی هسته ای خواندم. من کاندیدای پوشاندن نیستم ، شما یک نامزد پوششی هستید که 8 سال حاکمیت وحشتناک در کشور را پوشش می دهد.

این نامزد انتخابات با اشاره به اقتصاد مقاومتی گفت: شما در دولت تصمیم گرفتید اردویی برای اقتصاد مقاومتی ایجاد کنید اما اردوگاه مرغ ها را ساختید. سهل انگاری شما در دولت باعث شده قیمت هر کیلو مرغ به 35000 تن برسد. مردم دانش می خواهند ، رکود و تحریم نمی خواهند.

تهدیدها ادامه داد: آقای همتی ، شما 102 تریلیون دلار چاپ کردید ، چرا دولت را جلوی مردم قرار می دهید؟ بازار سرمایه محلی برای منابع و تولید است. وزیر اقتصاد ، آقای روحانی ، اعلام کرد که 300000 میلیارد از بازار سرمایه استخراج کرده است. چرا دارید به سرمایه های مردم تعدی می کنید؟ این راه اشتباه است.

وی گفت: ما باید خود وارد حوزه تحول شده و اصلاح کنیم. در سال اول دولت من ، تغییرات احساس می شود و در پایان 4 سال ، تغییرات احساس می شود.

[ad_2]

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *