ویرتیوب Uncategorized کسب مقام دوم مقام برتر کشور در سال گذشته توسط اداره اطلاعات و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان

کسب مقام دوم مقام برتر کشور در سال گذشته توسط اداره اطلاعات و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان[ad_1]

کسب مقام دوم رهبری کشور در سال گذشته توسط اداره اطلاعات و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان

اداره آموزش و روابط عمومی خوزستان ، بر اساس برآورد وزارتخانه ، پس از دریافت بالاترین رتبه در سازمان برنامه ریزی دولت و کشور ؛ وی همچنین در بخش رسانه ملی و در بین 32 استان کشور بالاترین رتبه را کسب کرد.

به گزارش ایلنا ، طبق اعلام وزارت اطلاعات و روابط عمومی خوزستان ، این کشور در بین 32 استان بزرگترین عنوان ملی را در بخش “رسانه ملی” کسب کرده است.

در ارزیابی این کشور ، شاخص هایی مانند پوشش و پوشش خبری در پرتال سازمانی ، پوشش اخبار در فضای مجازی ، پوشش اخبار از طریق رسانه ها ، استفاده از رسانه های ملی و استانی ، تبلیغات محیطی و مناسب ، دستیابی به شاخص های خاص در برنامه سازمانی ، فرایندهای اداری ، ارتباطات داخلی و خارجی ، جلسات و روابط ، برگزاری رویدادها ، جشنواره ها ، رویدادهای ملی و سفرهای وزیران ، نظرسنجی از افکار عمومی و امکانات متخصصان اطلاعات و روابط عمومی برای اطلاع رسانی.

نتایج این ارزیابی ملی ساعاتی پیش در آستانه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی توسط وزارت آموزش و پرورش اعلام شد.

چندی پیش ، شاخص ارزیابی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خوزستان در شاخص ارزیابی TESMA (سازمان مدیریت و برنامه ریزی) موفق به کسب مقام اول کشور در میان روابط عمومی ادارات اصلی در سراسر کشور شد. کشور.

در متن نامه این وزارتخانه به مدیر آموزش و پرورش استان در این زمینه آمده است:

برادر عزیز آقای مودت؛ مدیر کل محترم آموزش و پرورش استان خوزستان

سلام و درود

بدون تردید ، دستیابی به رویکرد رشد ، بلوغ و تعالی در آموزش و پرورش کشور به دلیل نقش و حضور موثر مدیران روابط عمومی برای دستیابی به دستاوردهای غرورآفرین و ارزنده ای همچون روشنگری ، تقویت پل ارتباطی به مردم و آنها مقامات را به بزرگترین نهاد اجرایی کشور می برند.

ضمن تبریک عید سعید قربان و * روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی * ، با در نظر گرفتن نتایج ارزیابی فعالیتها و شاخصهای ارتباطی ، کار دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل در * رسانه ملی بخش * ستودنی است. بنابراین ، با ارسال لوح تقدیر و تشکر از این موفقیت ارزشمند ، لازم است که همه عوامل این موفقیت به درستی ارزیابی و تشکر شود.

فریبرز حمیدی

رئیس مرکز اطلاعات و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش

[ad_2]

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *