ویرتیوب Uncategorized کادر تغذیه تیم ملی کشتی باید مسئول حذف نجاتی باشد / افسوس ما به مدال محمد علیگرای نرسید

کادر تغذیه تیم ملی کشتی باید مسئول حذف نجاتی باشد / افسوس ما به مدال محمد علیگرای نرسید[ad_1]

کادر تغذیه تیم ملی کشتی باید مسئول حذف نجاتی باشد / افسوس ما به مدال محمد علیگرای نرسید

سرمربی سابق تیم ملی کشتی گفت: کادر تغذیه تیم ملی در حذف نجات از المپیک مقصر است ، زیرا مربی کشورمان پس از مسابقات اعلام کرد که نجات غذای ضعیفی می خورد و اضافه وزن دارد.


به گزارش ایلنا ، بهرام مشتاقی ، سرمربی سابق تیم ملی کشتی گفت: با توجه به فرصت های محدود و این نظر که مسئولان قبل از انقلاب کشتی داشتند ، مدال برنز از استقبال دیرهنگام از طلای امروز کوچکتر نیست. “

وی افزود: بعد از انقلاب در المپیک لندن ، نتیجه خوبی گرفتیم زیرا 10 سال روی فرنگی کار کرده بودیم و موفقیت در لندن انتظارات مردم را بالا برد.

مشتاقی ادامه داد: بعد از المپیک لندن ، خانه تکان خورد ، اما کار نمی کرد. در المپیک ریو آنها همان افراد بودند اما خسته بودند خوشبختانه پوست کندن بعد از ریو انجام شد.

سرمربی سابق تیم ملی کشتی گفت: علی گرای برنز جهانی دارد و رضا گرای یکی از کشتی گیران جوان ما است که با میرزاده در مسابقات امیدهای جهانی موفق به کسب طلا شد.

وی افزود: تیم ما جوان است و سن مبارزان در حدود 20-21 است ، اما اگر فدراسیون خوب به نظر برسد ، این تیم در المپیک لندن در المپیک پاریس سه مدال طلا به دست می آورد و می توانیم با دو مدال طلا “بیایید به لندن نزدیک شویم.

مشتکی می گوید: «بیگانه گرایی باید یکی از فینالیست های نهایی باشد. علیرضا نیاتی یک سال و نیم پیش در جام نورسلطان طلا گرفت و مجبور نشدیم آن را با کشتی از دست بدهیم. مقداری از تیم تغذیه مقصر است ، زیرا سرمربی کشورمان پس از بازی اعلام کرد که نجاتی غذای بد می خورد و هیچ غذایی نمی خورد و اضافه وزن دارد.

وی ادامه داد: علیرضا نیاتی دو روز پیدا نشد. او یک سال و نیم در اردوگاه ها بوده است. ما مسئول تغذیه هستیم و 12 سال است که با تیم های ملی کشتی کار می کنیم و باید مسئولیت پذیر باشیم. این یک نجات برای ورزشکارانی بود که باید مدال گرفته باشند.

سرمربی سابق تیم ملی کشتی گفت: نجاتی یک سال و نیم پیش در جام جهانی مدال برنز گرفت و در هر تورنمنتی که حضور داشت با یک مدال طلا بازگشت. او اخیراً به تیم ملی تزریق نشده است.

مشتکی گفت: “من بسیار خوشحالم که در پوست خود نمی گنجم ، اما من شکسته ام زیرا مسابقات کشتی 30 میلیون بیننده در تلویزیون دارد و اگر مشکلی در کار تیم ایجاد شود ما ناراحت هستیم.” ما این ناراحتی را برای صحبت در داخل خانه رها کردیم.

وی گفت: محمدرضا گرای با مدال طلای خود ، کارستان کار کرد ، اما ما متاسفیم که محمدعلی گرای باید مدال می گرفت ، اما او این کار را نکرد و این برای ما بد است. چندین سال است که فرزندان ما در چند سال گذشته قهرمان جهان شده اند و همین کودکان به تیم ملی بزرگسالان تزریق شده اند.

انتهای پیام /

[ad_2]

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *