ویرتیوب Uncategorized پیگیری اتمام پروژه مسکن مهر در استان تهران

پیگیری اتمام پروژه مسکن مهر در استان تهران[ad_1]

پیگیری اتمام پروژه مسکن مهر در استان تهران

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران گفت: نکته مهم کیفیت اجرا در ساخت مسکن است ، به این ترتیب بلوک ها با کیفیت بالا تکمیل و به مردم تحویل داده می شوند.

به گزارش ایلنا ، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر استاندار تهران ؛ عبدالرضا چراغعلی در جلسه شورای مسکن گفت: در این جلسه اقدامات لازم برای تکمیل مسکن مهر انجام شد و تلاش های لازم برای انجام وظایف دولت را دارد.

وی افزود: از 322 هزار واحد مسکونی در مر 275 هزار واحد تکمیل و تحویل شده است و طبق تعهداتی که امروز گرفته شده بلوک های باقیمانده نیز تحویل داده می شود.

معاون هماهنگی عمرانی استاندار تهران گفت: پیمانکاران به دلیل گرانی تعلیق شدند که این امر به ما در انجام تعهدات خود در قبال مردم کمک کرد و بیشتر واحدهای مسکن مهر تا پایان مردادماه تکمیل می شود.

چرااهالی در مورد مسکن برای اقدام ملی گفت: 12 هزار و 600 نفر ثبت نام کرده اند و تا پایان ماه مه برنامه اقدام ملی نتیجه مطلوبی را به دست می آورد همچنین 10 هزار نفر مبلغ اولیه را پرداخت کرده اند و می توان ظرفیت را چندین برابر کرد. البته نکته مهم کیفیت اجرا در مسکن است ، به طوری که واحدهای با کیفیت بالا تکمیل و به مردم تحویل داده می شوند.

[ad_2]

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *