ویرتیوب Uncategorized پیشنهاد تمدید واگذاری استادیوم های “امام رضا” و “شهید کاظمی”

پیشنهاد تمدید واگذاری استادیوم های “امام رضا” و “شهید کاظمی”[ad_1]

پیشنهاد تمدید انتقال استادیوم های

عضو شورای شهر تهران: در حیاط شورا پیشنهاد داده ایم که استادیوم های امام رضا (ع) و شهید کاظمی در اختیار باشگاه های استقلال و پرسپولیس باقی بماند.

به گزارش ایلنا ، حجت نظری در مورد انتقال ورزشگاه های امام رضا و شهید کاظمی اظهار داشت: در مورد تمدید 10 ساله واگذاری ورزشگاه های امام رضا و شهید کاظمی که متعلق به استقلال و پرسپولیس است پیشنهاداتی را به شورا ارائه دادیم. تا استادیوم ها در این مالکیت باقی بمانند. دو باشگاه بمانید.

وی افزود: علی رغم اینکه این ورزشگاه ها از سال 1994 در اختیار استقلال و پرسپولیس بوده اند و در سال 1999 دوره 5 ساله آن به پایان می رسد. از نظر منطقی ، این مشکل باید تعیین شود.

وی اظهار داشت: طبق مصوبه شورا هیچ ارگانی غیر از شورا نمی تواند تعیین تکلیف این ورزشگاه ها را انجام دهد و این موضوع در لایحه ارسال شده از سوی شهرداری گنجانده شد اما در این مورد محدودیت زمانی وجود ندارد و برخی از همکاران ما اعتقاد دارند که انتقال باید انجام شود. “که باید انجام شود.

آقای نظری افزود: برخی دیگر از همكاران نیز معتقدند كه انتقال انجام شده است و تمدید آن باید دو سال باشد.

وی گفت: با توجه به اینکه من رئیس کمیته ورزش هستم و پس از مشورت با همکارانم از کمیته اجتماعی و فرهنگی به این نتیجه رسیدم که این ورزشگاه ها باید به مدت 10 سال در اختیار باشگاه های استقلال و پرسپولیس قرار بگیرند.

مخالفت با انتقال ورزشگاه ها مخالفت با خواست هواداران است

یکی از اعضای شورای شهر تهران گفت: مخالفت با انتقال ورزشگاه ها به امام رضا (ع) و شهید کاظمی در دو باشگاه بزرگ پایتخت مخالفت با خواست هواداران است.

وی گفت: من فکر می کنم مخالفت با این پیشنهاد خلاف اراده حمایت و نشاط و اشتیاق جوانی است و شاید از این نظر آنها فکر می کنند ما شورا را به سمتی سوق می دهیم که نشاط را برای جامعه ایجاد کند.

نظری افزود: من هیچ مسئولیتی در هیچ باشگاهی در ایران ندارم و مدتی پیش مسئولیت خود را در باشگاه استقلال رها کردم اما این پیشنهاد را به شورا دادم زیرا به عنوان رئیس کمیته ورزش شورای شهر تهران ، من به همه شهروندان تهرانی و امور ورزشی که مدیون آنها هستم مدیون هستم.

نظری گفت: برای افزایش نشاط اجتماعی این دو ورزشگاه باید میزبان دو باشگاه بزرگ استقلال و پرسپولیس در دو منطقه 18 و 19 سال باشد و ساکنان این منطقه نیز باید بتوانند از این مزایا بهره مند شوند. امکانات

[ad_2]

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *