ویرتیوب Uncategorized پیام تند مجیدی به آذری جهرمی پس از شکست در دربی: با حضور امثال شما اوضاع کشور به همین شکل است!

پیام تند مجیدی به آذری جهرمی پس از شکست در دربی: با حضور امثال شما اوضاع کشور به همین شکل است![ad_1]

پیام تند مجیدی به آذری جهرمی پس از شکست در دربی: با حضور امثال شما ، اوضاع کشور اینگونه است!

سرمربی استقلال تهران در یک نشست خبری حضور یافت و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

به گزارش ایلنا ، فرهاد مجیدی پس از شکست مقابل پرسپولیس تهران در یک نشست خبری گفت: ما در هر دو نیمه از پرسپولیس بهتر بودیم و فکر می کنم شرایطمان خیلی بهتر بود. آنها از این فرصت استفاده کردند و این در یک بازی حساس است و هر تیمی که از این فرصت استفاده کند دربی را می برد.

وی ادامه داد: با این وجود مسئولیت این باخت را به عهده می گیرم. بازیکنان من خوب بازی کردند ، اگر داور این پنالتی را اجرا می کرد ، اوضاع تغییر می کرد ، اما در کل ما خیلی بهتر بودیم و مستحق باخت نبودیم.

مجیدی سپس درباره خوانش ناشنوا وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در مورد آقای جهرمی ، جای تأسف است که وزیر کشور چنین ناشنوایانی را می خواند. مانند این وزرا ، وضعیت کشور ما نیز به این شکل است. گروهی از طرفداران جوان هستند که از یک هفته باختن ناراحت یا خوشحال هستند و امیدوارم که آنها به عنوان وزیر یک کشور از سطح اطلاعاتی یک وزیر برخوردار باشند.

مجیدی در مورد اینکه آیا یک پنالتی می تواند روند بازی را تغییر دهد یا خیر ، گفت: این به نوعی روند بازی را تغییر داد اما در کل به جز پنالتی ، ما بهتر از پرسپولیس بازی کردیم و حداقل این کار را نکردیم سزاوار از دست دادن است. “

سرمربی استقلال در پاسخ به سوال خبرنگار ایلنا مبنی بر اینکه استقلال مانند بازی قبلی شانس خوبی داشت اما موفق به گلزنی نشد ، گفت: واقعیت این است كه من باید مشكل تیمم را پیدا كنم و بعد از آسیا تمركز لازم را نداریم ، اما آنها خارج از موقعیت استفاده شده و مشخص هستند.

وی در پاسخ به دلیل عصبانیت استقلالی ها گفت: خشم را ندیدم.

مجیدی دلیل بازی نکردن مرادی را نیز گفت: بابک مرادی روز قبل از بازی با ذوب آهن دو قلوهای خود را جوش گرفت و ما نتوانستیم بازی کنیم. آنها دو یا سه روز با تیم تمرین کردند اما صدر 100٪ آماده نبود.

سرمربی استقلال درباره دیدار جام حذفی برابر ذوب آهن اصفهان گفت: تمام تمرکز و انرژی خود را روی جام حذفی قرار خواهیم داد. ما یک بازی حساس داریم و شکست برای پرسپولیس شخصاً برای من دشوار است و من آن را زیاد تجربه نکردم اما جام حذفی را جدی می گیریم و برای پیروزی در زمین بازی بیرون می آییم.

فرهاد مجیدی درباره اشتباهات و عصبانیت بازیکنانش نیز گفت: وقتی شرایط بازی به نفع ما بود و توپ و زمین را در اختیار داشتیم ، مقابل بازی گل خوردیم ، تمرکز خود را از دست دادیم و شاید به همین دلیل است. “

[ad_2]

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *