ویرتیوب Uncategorized پخش مستقیم هیئت های مذهبی از دستگاه

پخش مستقیم هیئت های مذهبی از دستگاه[ad_1]

پخش مستقیم هیئت های مذهبی از دستگاه

آپارات برای پنجمین سال متوالی میزبان هیئت های مذهبی بود.


به گزارش ایلنا ، در آغاز دهه اول محرم و گسترش تاج در کشور ، این دستگاه از هیئت ها ، سخنرانی ها و مداحی های اهل بیت علیهم السلام استقبال می کند.

در این سالها ، سرویس پخش مستقیم آپارات به طور مستقیم از محمود کریمی ، عبدالرضا هلالی ، مجید بنی فاطمه ، میثم مطیعی ، جواد مقدم ، مهدی رسولی ، مهدی سلحشور ، سعید حدادیان ، محمدحسین پویانفر ، حصری حسینه حسینهیحسیححیثهیحشیه حسیحی ، حسینهیحسیححی ، حسینهیحسیححی ، حسینهیحسی ، حسینهیحسیححی ، و حسینهیحسیححی.

امسال نیز مانند سال گذشته ، همزمان با پنجمین موج ویروس کرونا ، وی علاوه بر پخش مراسم عزاداری امام حسین (ع) در هیئت های مذهبی ، سخنرانی واعظ معروف را نیز به صورت زنده پخش می کند. همچنین در حین پخش مراسم و سخنرانی ، تعزیه خوانی توسط آپارات نمایش داده می شود.

در اولین و دومین شب محرم امسال ، 402 هیأت برنامه های زنده خود را از طریق آپارات پخش کردند که به طور میانگین هر هیأت یک ساعت و پنج دقیقه پخش مستقیم داشت.

این امر توسط طرفداران و سخنرانان مورد استقبال قرار گرفت زیرا آپارات طی پنج سال گذشته مراسم مختلف مذهبی زنده ای را پوشش می داد و تمایل مردم برای شرکت آنلاین در این مراسم به دلیل گسترش بیماری عروق کرونر قلب و فاصله اجتماعی بیش از هر زمان دیگری افزایش یافته است.

با توجه به آمادگی فنی آپارات برای بهترین مراسم زنده ، پیش بینی می شود که در شبهای محرم ، آپارات پذیرای هیئت های مختلف از سراسر ایران باشد.

انتهای پیام /

[ad_2]

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *