ویرتیوب Uncategorized واکنش رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران به اظهارات روز گذشته کاندیداهای ریاست جمهوری

واکنش رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران به اظهارات روز گذشته کاندیداهای ریاست جمهوری[ad_1]

واکنش رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران به اظهارات روز گذشته کاندیداهای ریاست جمهوری

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: روز گذشته در مناظره بین نامزدهای ریاست جمهوری موضوعاتی مطرح شد كه كاملا ناعادلانه بود و بیش از 16 ماه از تلاش و خدمات طرفداران بهداشت چشم پوشی می كرد.

به گزارش ایلنا ، عباسعلی کریمی در جشن روز جهانی ایمنی غذا که با حضور وزیر بهداشت در سالن دارالفنون دانشگاه برگزار شد ، اظهار داشت: خدمات در دورافتاده ترین نقاط کشور در مبارزه با کرونا برای کار شبانه روزی ستودنی است.

وی افزود: بسیار ناعادلانه است که در گفتگوها مکالمات را بشنویم و راه حل هایی را ببینیم که به دور از آنهایی باشد که عناوین معتبر دانشگاهی را به تنهایی دارند. من به عنوان شخصی که در سیستم بهداشت کار می کند و از ابتدای مبارزه با این بیماری حضور داشته ام ، به وزیر بهداشت ، معاونان وزارت بهداشت و همه سربازانی که در زمینه بهداشت خدمت کرده اند می گویم که در ابتدا بحث نکردند و خسته باشند ، آنها بحث کردند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: بسیار جالب است که مهمترین مسئله کشور ، جایی که امروز بیش از 80 هزار ایرانی جان خود را از دست داده اند ، کوچکترین کلمه در بحث اول و بحث دوم نیست. “اگرچه تشکر نکردند ، اما می توانند به خانواده های داغدیدگان و خانواده های شهدای مدافع سلامتی تسلیت بگویند.

به گزارش وبدا ، کریمی تأکید کرد: در دانشگاه علوم پزشکی تهران ، در همه رده ها ، شهدای مدافع کشور را تقدیم کرده ایم و از دیدن این همه بی احتیاطی ، بی دقتی و بی سلیقگی در این سطح ، کمی خسته شده ایم. “من به عنوان یک شهروند ، از وزیر بهداشت و از همه نیروهای سیستم بهداشت تشکر و عذرخواهی می کنم.

[ad_2]

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *