ویرتیوب Uncategorized هفتمین تقابل ایران و هنگ کنگ ؛ آغاز ماموریت دانشجویان اسکوچیچ در برابر چشم بادام ها

هفتمین تقابل ایران و هنگ کنگ ؛ آغاز ماموریت دانشجویان اسکوچیچ در برابر چشم بادام ها[ad_1]

هفتمین تقابل ایران و هنگ کنگ ؛  آغاز ماموریت دانشجویان اسکوچیچ در برابر چشم بادام ها

تیم های ملی ایران و هنگ کنگ در مرحله مقدماتی جام جهانی به مصاف یکدیگر می روند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا ، تیم ملی ایران امشب در پنجمین دیدار خود در مسابقات مقدماتی جام جهانی قطر ، در پنجمین دیدار خود در ورزشگاه شیخ محمد آل خلیفه بحرین که اولین بازی خود را انجام داد ، به مصاف هنگ کنگ می رود. مسابقه در هنگ کنگ در خانه در اولین مسابقه خود. وی در این مسابقات موفق شد با گلهای سردار آزمون و کریم انصاری فرد این تیم را با نتیجه 2 بر صفر شکست دهد.

تیم های ملی فوتبال ایران و هنگ کنگ تاکنون 6 بار مقابل هم قرار گرفته اند و نتیجه این بازی ها 5 پیروزی ایران و یک پیروزی هنگ کنگ است. در مجموع 12 گل در این مسابقات به ثمر رسیده است که تیم ایران 11 گل و تیم هنگ کنگ یک گل دارند. دو تیم ایران و هنگ کنگ برای اولین بار در جام ملت های آسیا در سال 1968 در تاریخ 10 مه 1968 با پیروزی ایران به مصاف هم رفتند.

بهترین پیروزی ایران مقابل هنگ کنگ به بازی های مقدماتی جام جهانی 1978 در آرژانتین برمی گردد ، جایی که تیم ملی با گل های حسین کازرانی و دبل گافور جهانی 3 بر صفر پیروز شد.

تاکنون 8 فوتبالیست ایرانی با پیراهن تیم ملی ایران برای تیم هنگ کنگ گلزنی کرده اند.گافور جهانی با 3 گل بهترین گلزن تاریخ تیم ملی ایران و تیم ملی هنگ کنگ است.

[ad_2]

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *