ویرتیوب Uncategorized مهتاب رحمانی در بوآویستا ، پرتغال سلام به فصل جدید زندگی

مهتاب رحمانی در بوآویستا ، پرتغال سلام به فصل جدید زندگی[ad_1]

مهتاب رحمانی در بوآویستا ، پرتغال سلام به فصل جدید زندگی

ستاره کرمانشاهی از تیم والیبال پیکان و تیم ملی به زودی به تیم پرتغالی بوآویستا می پیوندد.

به گزارش ایلنا و به نقل از آژانس ورزش زنان ایران؛ مهتاب رحمانی ستاره کرمانشاهی ، تیم والیبال پیکان و تیم ملی به زودی به بوآویستای پرتغال ملحق می شوند.

به دنبال انتشار خبر پیوستن نگین شیرتاری به تیم آوش ، مهتاب رحمانی اکنون با بوآویستا در رده اول والیبال زنان پرتغال پیوند خورده است.

بازیکن دارای تیرهای فصل گذشته در گفتگو با من اسپورت می گوید: “من از سال گذشته تصمیم گرفته ام که لژیونر شوم ، اما پیشنهاد سال گذشته به من کمکی نکرد.” امسال اما با مربی ام خانم میترا شعبانیان صحبت کردیم و تصمیم گرفته شد تا از طریق ارتباطات موجود این موضوع را دنبال کنید.

سرانجام پیشنهادی از تیم پرتغالی بوآویستا دریافت کردم و پس از تماشای فیلم بازی آنها ، از من خواستند که در پرتغال باشم و مراحل دیگر توافق به سرعت سپری شد.

رحمانی که در اردوی تیم ملی بانوان حضور دارد ، می گوید که تمرکز وی روی تیم ملی است: “من باید در اواخر ماه اوت به بوآویستا ملحق شوم ، اما آخرین باری که به پرتغال خواهم رفت به وضعیتم بستگی دارد. در تیم ملی “

والیبالیست کرمانشاهی ایران ادامه می دهد: “اگر افتخار همراهی تیم ملی والیبال در مسابقات قهرمانی آسیا را داشته باشم ، پس از قهرمانی آسیا با هماهنگی باشگاه و فدراسیون به پرتغال می روم ، در غیر این صورت طبق برنامه باشگاه ها ، من در پایان با تیم خواهم بود. آگوست. “

لیگ برتر والیبال بانوان مهتاب رحمانی - اکسون و پیکان (18)

والیبال بانوان یک ورزش رو به رشد در پرتغال است ، اما حمایت از باشگاه های بزرگ و ثروتمند این کشور با کمک والیبال بانوان حاصل می شود.

رحمانی درباره تیم جدید خود می گوید: “بوآویستا یکی از قدیمی ترین باشگاه های پرتغال است و تیم فوتبال او یکی از معروف ترین تیم های کشور است. “در والیبال بانوان ، بوآویستا در سوپرلیگ حضور دارد و سال گذشته نهمین تیم لیگ شد.”

مهتاب رحمانی افزود: هدف باشگاه بوآویستا کسب سهمیه مسابقات باشگاهی اروپا است و دلیل جذب بازیکنان خارجی تقویت تیم برای رسیدن به این هدف است.

لیگ برتر والیبال بانوان مهتاب رحمانی - پیکان تهران و افق قم (37)

به نظر می رسد زندگی جدید در جنوب غربی اروپا مهمترین رویدادی است که در زندگی ورزشی یک دختر سخت کوش کرمانشاهی اتفاق افتاده است.

او می گوید: “برای من ، این یک گام جدید در حرفه من است.” مرحله جدیدی که علاوه بر جذابیت ، به تلاش بیشتری نیاز دارد و با چالش های جدیدی روبرو خواهد شد.

رحمانی می افزاید که او همیشه از چالش های جدید در زندگی استقبال کرده است: “و اکنون من چنین احساسی دارم.” من منتظر این زندگی جدید هستم. می توانم بگویم که این فصل از زندگی والیبال من فصل جدیدی از زندگی من خواهد بود. من انگیزه و امید زیادی برای این دوره جدید دارم.

در پایان لژیونر جدید والیبال بانوان می گوید: “من مسئولیت سنگینی را متحمل می شوم ، من به عنوان سفیر والیبال ایران در این تیم هستم و باید بیشترین تلاش و ارائه والیبال را در کشورم انجام دهم.”

[ad_2]

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *