ویرتیوب Uncategorized مسئله عقیم سازی یا انقراض دسته جمعی سگها و گربه ها در قزوین صحت ندارد / حیوانات به دلیل بیماری منتقل می شوند

مسئله عقیم سازی یا انقراض دسته جمعی سگها و گربه ها در قزوین صحت ندارد / حیوانات به دلیل بیماری منتقل می شوند[ad_1]

مسئله عقیم سازی یا انقراض دسته جمعی سگها و گربه ها در قزوین صحت ندارد / حیوانات به دلیل بیماری منتقل می شوند

قزوین ، مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گفت: نامه منتشر شده در فضای مجازی در مورد قتل حیوانات از جمله سگ و گربه صحت ندارد. .

مصطفی صالحی روز جمعه در مصاحبه با ایلنا در قزوین درباره نامه منتشر شده در فضای مجازی درباره کاهش جمعیت سگ و گربه گفت: «این مکاتبات در سال های اخیر وجود داشته و اقدامات در شهرداری ها در حال انجام است. اما این نامه که در فضای مجازی منتشر شده ، شایعه ای را درباره کشتن حیوانات ایجاد کرده و در مورد همه سگها و گربه ها اعمال شده است.

وی افزود: سگها و گربه ها ابتدا زنده نگه داشته می شوند و فقط سگها و گربه های مبتلا به بیماری یا هاری در تشخیص دامپزشکی کشته می شوند که این روش صحیح در سایر استان ها است که توسط وزارت کشور دستور داده شده است. بنابراین ، شایعه کشتار جمعی و عقیم سازی این حیوانات درست نیست.

صالحی در مورد نابودی گربه ها گفت: “وجود گربه ها نیز برای شهر مهم است. اما طبق آزمایشات دامپزشکی گربه ها آنها همچنین آزمایش هاری مثبت داشتند و ما تعدادی از آنها را در شهر و پارک برازین داشتیم. به همین دلیل این اقدام انجام شده است. البته ابتدا باید بقا و سپس اقدامات دیگر در صورت لزوم انجام شود.

202

نامه ای از قزوین ، مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانی در فضای مجازی منتشر شد و متعاقب آن اعتراض محافظان و فعالان این حوزه صورت گرفت.

در این نامه از شهرداران خواسته شده است تا اقدامات فوری انجام دهند و گزارشی از زنده ماندن ، از دست دادن و مرگ در رحمت سگها و گربه ها ارسال کنند.

[ad_2]

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *