ویرتیوب Uncategorized مرتضی آقاخان: متأسفانه گل من مقابل تراکتور امتیازی به همراه نداشت / تحلیلگران تراکتورسازی به آقای منصوریان توهین کردند / استقلال قهرمان جام حذفی است

مرتضی آقاخان: متأسفانه گل من مقابل تراکتور امتیازی به همراه نداشت / تحلیلگران تراکتورسازی به آقای منصوریان توهین کردند / استقلال قهرمان جام حذفی است[ad_1]

مرتضی آقاخان: متأسفانه گل من مقابل تراکتور امتیازی به همراه نداشت / تحلیلگران تراکتورسازی به آقای منصوریان توهین کردند / استقلال قهرمان جام حذفی است

آقاخان: متأسفانه گل شب گذشته من امتیازی برای تراکتور به همراه نداشت و به پیروزی تیمم منجر نشد. و من تمام تلاش خود را برای کسب امتیاز در دو بازی گذشته انجام خواهم داد.


مرتضی آقاخان در مصاحبه با خبرنگار ورزشی ایلنا در مورد بازی با تراکتور گفت: “این مسابقه سختی بود و در این بازی تمام وقتم را معطوف به انجام تمام دستورات کادر فنی در زمین کردم ، وقتی که فنی کارکنان مناسب می دانند و از من استفاده می کنند ، من تمام تلاش خود را می کنم تا تیمم مثمر ثمر واقع شود ، زیرا من در تیم خود چه در خط هافبک و چه در خط حمله عنصری هجومی هستم. دوست دارم موقعیت خودم را بدست آورم و به چارچوب ضربه بزنم و گل بزنم.

آقاخان در خصوص گل خود مقابل تراکتورسازی اظهار داشت: متاسفانه گل شب گذشته هیچ امتیازی برای تراکتور به همراه نداشت و منجر به پیروزی تیم من نشد. تمام تلاشم را می کنم تا بتوانم در دو بازی گذشته امتیاز کسب کنم و بهترین نتیجه را برای تیم بگیرم.

وی درباره نتایج اخیر آلومینیوم و شکست های پی در پی گفت: “متأسفانه ، من فقط می توانم از هوادارانمان عذرخواهی کنم که نتوانستم آنها را در این چند بازی خوشحال کنم.” آنها امید زیادی به پیروزی داشتند و ما همه تلاش خود را انجام دادیم ، اما متأسفانه نتوانستیم امتیاز بگیریم و در مدتی که به امتیازات زیادی احتیاج داشتیم و همه بچه ها بهترین تلاش خود را کردند و بازی های خوبی را به نمایش گذاشتند ، اما این با یک پیروزی و یک پیروزی بدشانسی آوردیم ، که برای یک تیم بسیار نادر است و ما نمی توانیم به اهداف خود برسیم.

مهاجم آلومینیوم در مورد بازی با تراکتور افزود: با کمال احترام به تیم خوب تراکتور ، اما باید بگویم که تراکتور برای مصاحبه آمد و ما کاملا در آن حضور داشتیم و به بازی گل زدیم. ما بدشانس بودیم و یکی دو گل بسیار تازه کار به ثمر رساندیم و سپس سر تیم افتاد و ما نتوانستیم گل های خورده را جبران کنیم تا اینکه به خود آمدیم و گل سوم ضد حمله را گرفتیم و این بازی بسیار مهم را از دست دادیم. بیرون بچه ها و کادر فنی از این موضوع ناراحت هستند. متاسفم و از طرف من قول می دهم که در سایر مسابقات بهترین تلاش خود را خواهیم کرد و دست خالی زمین را ترک خواهیم کرد.

آقاخان درمود به دلیل درگیری لفظی از علیرضا منصوریان ، سرمربی آلومینیوم اراک کارت قرمز دریافت کرد: بسیار متاسفم که آنها زمین فوتبال و فوتبال را کاملاً اشتباه گرفتند و هر آنچه شایسته آقای منصوریان نبود را نقض کردند. فوتبال ایران و قدیمی تر. و امیدوارم ناظر بازی و کارمند چهارم که شاهد کاملی است گزارش کاملی ارائه دهند تا تحلیلگر تراکتور به خوبی مجازات شود.

وی در مورد پیش بینی دو بازی باقیمانده ادامه داد: ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا مقابل سایپا و نفت مسجدسلیمان با دست پر از زمین خارج شویم و سایپا تیم قابل احترامی است و من بازی های شب گذشته سایپا را مقابل گل گهر خیلی متفاوت. “آنها آمدند و خیلی خوب بازی کردند و یک پنالتی را از دست دادند. و من امیدوارم که بتوانیم از نقاط ضعف آنها استفاده کنیم و امتیاز بگیریم.

آقاخان در مورد پیش بینی قهرمان جام حذفی اظهار داشت: فکر می کنم استقلال قهرمان جام حذفی شود.

مصاحبه توسط: محدثه بخشی

انتهای پیام /

[ad_2]

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *