ویرتیوب Uncategorized مراکز واکسیناسیون در استان تهران از روز چهارشنبه عاشق شده اند

مراکز واکسیناسیون در استان تهران از روز چهارشنبه عاشق شده اند[ad_1]

مراکز واکسیناسیون در استان تهران از روز چهارشنبه دچار آشفتگی شده است

استاندار تهران اعلام کرد مراکز واکسیناسیون در استان تهران شیفته روز چهارشنبه هستند.


به گزارش ایلنا ، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران گفت: در حال حاضر وضعیت استان برای بیماران سرپایی 9 درصد و برای بیماران بستری 6.8 درصد کاهش یافته است اما متأسفانه هنوز تعداد مرگ و میر زیاد است.

وی ادامه داد: در حال حاضر درصد فاصله اجتماعی استان 64 درصد است در حالی که تراکم جمعیت در استان تهران بسیار زیاد است.

استاندار تهران درباره وضعیت جاهایی مانند حمل و نقل عمومی اظهار داشت: حمل و نقل عمومی ، پیشخوان ها ، بانک ها و پاساژها هنوز کمترین فاصله اجتماعی را دارند و بازرسی که در زمینه بهداشت عمومی و قطعاً درگیری های اداری در این زمینه انجام شده است. و عدالت برقرار خواهد شد

محسنی بندپی گفت: تا شب گذشته 36 درصد جمعیت پنج میلیون و صد و شانزده هزار و هفتصد و نوزده نفری استان تهران در استان تهران واکسینه شده اند و در مقایسه با آمارهای ملی قابل قبول است.

وی در مورد از سرگیری مدارس افزود: اگر از سرگیری مدارس را به تعویق انداخته ایم به این دلیل است که دانش آموزان باید هر دو دوز واکسن را دریافت کنند تا بعدا دچار مشکل نشویم.

استاندار تهران گفت: 135 مرکز واکسیناسیون در استان از روز چهارشنبه در دو نوبت فعالیت می کنند و با کمک نیروهای بسیج ، سرخ سرخ و نیروهای مدیریت بحران تهران به کمک یک تیم پزشکی در حال آمدن هستند.

وی ادامه داد: کمیته پیشگیری از سرقت پلیس آمادگی خود را برای ارسال محموله واکسن در روستاها از مقصد به مبدا اعلام کرد. در مورد سرقت واکسن ، یکی دو مورد وجود داشت ، اما عاملان آن شناسایی و مورد بررسی قرار گرفتند.

انتهای پیام /

[ad_2]

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *