ویرتیوب Uncategorized مدیریت گفت: “سو take استفاده کنید” / اسناد و گزارش ها را براساس سیاست های کلی اعلام شده توسط مدیریت منتشر کنید

مدیریت گفت: “سو take استفاده کنید” / اسناد و گزارش ها را براساس سیاست های کلی اعلام شده توسط مدیریت منتشر کنید[ad_1]

مدیریت گفت:

علی لاریجانی بار دیگر نامه ای فرستاد و دلایل رد صلاحیت وی در انتخابات ریاست جمهوری را جویا شد.

به گزارش ایلنا ، علی لاریجانی رهبر معظم انقلاب و کاندیدای رد صلاحیت شده برای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در نامه ای خطاب به اعضای هیئت امنا بار دیگر خواستار اعلام دلایل رد صلاحیت وی شد.

وی در این نامه به سخنان مقام معظم رهبری در سال 1982 اشاره می کند و یادآوری می کند که مقام معظم رهبری فرمودند: “وقتی او صالح بود ، اکنون اقتدار خود را اعلام کن …”

متن نامه وی به شرح زیر است:

هیئت امنای محترم با احترام یادآوری می کنند:

بند (11-2) سیاست های کلی اعلام شده از سوی مقام معظم رهبری در مورد انتخابات به وضوح نشان می دهد که هیئت امنا موظف است “به دلایل لغو انتخابات کتباً پاسخ دهد و در صورت درخواست نامزدها رد صلاحیت کند”. بنابراین ، معیارهای روشنی (در بالا) در مورد این موضوع وجود دارد و عبارت “عدم ارائه حکم در قانون انتخابات” بهانه و آدرس غلط است.

2. سیاست کلی صریحاً برای اعلام کتبی دلایل رد صلاحیت توسط شورا اعلام شده است و حضور یک نامزد لازم نیست. شورای افتخاری سرپرست درصورت احراز صحت پیامهای دروغین از نامزدها دعوت نکرد.

3- با توجه به اینکه دلایل رد صلاحیت خود را دریافت نکردم ، مجدداً این درخواست را اعلام می کنم. اما چرا من بر این اصرار دارم؟

رهبر در 24 اکتبر 2003 ، در جلسه ای با اعضای هیئت امنا ، درباره بازآموزی حتی اعضای مجلس گفت: “وقتی صلاحیت داشت ، اکنون اختیارات او را بپذیرید.

مگر اینکه خلاف آن ثابت شود ، این یک گواهی است و نیازی به دستیابی به این صلاحیت از راه دیگری نیست. »

نامزدی من یک بار برای رئیس جمهور و چندین بار برای مجلس توسط هیئت امنا تصویب شده است. یعنی در عمل من رد صلاحیت شدم ، بنابراین طبیعی است که انتظار می رود اسناد بیشتر و کافی و قابل اعتماد بیشتری از شورا بخواهم.

4- در سالهای گذشته ، اختلافات بسیار جدی با این شورا وجود داشته است – اگرچه از سر دلسوزی برای احقاق حقوق مردم در رد صلاحیت نمایندگان مجلس ، اما گاهی موثر بوده و گاهی تأثیری در آرا the شورا نداشته است.

ما امیدواریم که با اجرای سیاست مشترک انتخاباتی و چنین خواسته های مردم ، آنها جناح راست دستگاه دولت را بهتر از گذشته احساس کنند و با شور و شوق بیشتری در انتخابات شرکت کنند.

عکس_2021-06-12_21-19-51

[ad_2]

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *