ویرتیوب Uncategorized در گفتمان انقلابی ، تصمیمات مبارزات انتخاباتی تقسیم نمی شود / نمایندگان مجبور نیستند برای ورود به کابینه رقابت کنند

در گفتمان انقلابی ، تصمیمات مبارزات انتخاباتی تقسیم نمی شود / نمایندگان مجبور نیستند برای ورود به کابینه رقابت کنند[ad_1]

در گفتمان انقلابی ، تصمیمات مبارزات انتخاباتی تقسیم نمی شود / نمایندگان مجبور نیستند برای ورود به کابینه رقابت کنند

رئیس کمیته اصلی کمیته امنیت ملی مجلس تأکید کرد: مردم به دولت انقلابی آینده اعتماد کرده اند ، بنابراین دولت باید بدون سر و صدا سیاسی به معیشت جامعه توجه کند.

به گزارش ایلنا ، سارا فلاحی صبح امروز (یکشنبه ، هفتم تیر) در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی ، در سخنرانی خود بین دستورات خود ، پیشکسوتان ملت ایران را که همیشه در صحنه میهن پرستی هستند ، فراخواند و گفت: چاق ، بزرگ و بزرگ ، او پرچم افتخارآمیز در سرزمین ما است و هر زمان که میهن زخمی شود ، توسط زانوهای قوی آنها گرفته شده و بلند می شود مردمی که همیشه در خط مقدم این سرزمین بوده اند.

نماینده ایلام ، ایوان ، چاردول ، مهران ، ملکشاهی و سیروان در مجلس شورای اسلامی ، هفدهم ژوئن سال جاری را فصل دیگری در میادین عمومی دانست و افزود: آنها بودند اما به میدان آمدند و امروز فصل مدنی است خدمات ، که باید انقلابی بماند و برای انقلابی ماندن ، باید توسط شورای انقلاب مورد انتقاد قرار گیرد.

وی با بیان اینکه دولت انقلابی باید گفتمان انقلابی را در موقعیت هژمونیک قرار دهد ، ادامه داد: گفتمانی مبتنی بر عدالت ، معنویت گرایی و عقلانیت ، که هویت آن با دروغ ، فریب و تزویر و با بالا رفتن از دیوار خانه هم مرز است. مال و سرقت اعتقادات مردم شناخته شده و بیانگر امنیت ، معنویت و منطق است و به سمت ولایات است.

فلاحی ادامه داد: در این گفتمان هیچ کس برای کسب قدرت رقابت نمی کند و قدرت برای قدرت نیست. فرصت طلبان در این گفتمان جایی ندارند و تصمیمات مبارزات انتخاباتی به عنوان زخم محکومیت ، لفاظی ها و نظم سیاسی شناخته نمی شوند و نمی خواهند آنها را به اشتراک بگذارند. در این گفتار ، آنها اقدامی سیاسی نمی کنند و با امام جامعه مخالفت نمی کنند.

عضو فراکسیون زنان در مجلس افزود: در این گفتمان ، ایران برای همه ایرانیان است و ما نگاه انحصاری و انحصاری نداریم. در این گفتار ، نمایندگان مجلس ترجیح می دهند نماینده مردم باشند تا اینکه توسط دولت منصوب شوند و کاندیدای کابینه نشوند. در این گفتار ، زنان به عنوان ابزار و کالا دیده نمی شوند و دارای هویت مستقلی هستند. زنان پیاده نظام یک گروه سیاسی نیستند ، بلکه سربازان میهن ، انقلاب و روستا هستند.

وی افزود: در این گفتمان مانند سخنرانی پیامبر مهربانی (پولیس ملی) زنان هم مادر و هم همسر هستند و برای محافظت از استان به محراب می روند. در این گفتمان ، اگر کسی فرار کند ، مغز نخبگان یا سرمایه ملت نیست ، بلکه کسانی هستند که می خواهند از مقاومت فعال مردم ایران خودکشی کنند. کسانی که فقط بلدند از دیوار ایمان و بیت المال بالا بروند. کسانی که دروغ می گویند و هیچ هنری جز سرقت ندارند.

فلاحی افزود: در این گفتمان ، دیوارها باید فرو ریخته ، دیوار بین مردم و کارمندان ، دیوار بین فقیر و ثروتمند ؛ در این گفتمان همه باید سرباز وطن باشیم.

رئیس کمیته هسته ای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان خطاب به دولت انقلابی آینده خاطر نشان کرد: “مردم به شما اعتماد کرده اند. دیگر ممکن نیست که مردم سخاوتمندانه به ما اعتماد کنند ، بنابراین به شعارهای بی خانمان ، پول ملی ، تورم ، زنان بی خانمان ، جوانان بیکار فکر کنید و با وجود سر و صدای سیاسی ، فریب سیاسیون از مردم ، شعارهای خود را بلند کنید و از خون محافظت کنید معیشت شهدایی باشید که بدون انتظار در میدان بیرون آمدند.

[ad_2]

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *