ویرتیوب Uncategorized تمرکز ایران هودرو بر داخلی سازی واحدهای ضد تحریم است

تمرکز ایران هودرو بر داخلی سازی واحدهای ضد تحریم است[ad_1]

تمرکز ایران هودرو بر داخلی سازی واحدهای ضد تحریم است

برای دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی کشور و استقلال صنعتی ، گروه صنعتی ایران خودرو تفاهم نامه همکاری با یکی از تولید کنندگان پیشرو در شهر محلات برای تولید شیشه خورشیدی با سرمایه گذاری بیش از 40 میلیون دلار امضا کرده است.

به گزارش ایلنا ، به نقل از روابط عمومی ایران خودرو ، این تفاهم نامه در سفر یک روزه گروه صنعتی ایران خودرو مدیرعامل ایران به استان مرکزی با حضور محلات و نماینده دلیجان در مجلس شورای اسلامی ، معاون استاندار استان مرکزی و فرماندار محلات.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در جریان امضای این تفاهم نامه گفت: اقدامات انجام شده توسط ایران هودرو در جهت حرکت داخلی سازی قطعات و کاهش وابستگی ها و افزایش محصولات قابل تحسین است.

علیرضا سلیمی خاطرنشان کرد: با امضای این تفاهم نامه با همکاری بخش خصوصی دیگر نیازی به واردات شیشه خورشیدی در آینده نزدیک نخواهیم داشت.

وی افزود: مدیرعامل ایران خودرو نگران خودکفایی و استفاده از توان داخلی است و تاکنون ثابت شده است که اگر کشور به نیروی جوان اعتماد کند ، ما منبع تحول در صنعت و اقتصاد خواهیم بود. ”

سلیمی ، عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی ، با بیان اینکه به تعویق انداختن این امر منجر به عقب ماندگی می شود ، افزود: ایران هودرو موفق شده با استفاده از مدیریت جهاد و ظرفیت داخلی در مواجهه با تحریم های شدید محصولات جدید و مشتری پسندی را طراحی و تولید کند . “

محمدرضا ناظری مدیر منطقه نیز در این مراسم گفت: با حمایت گروه صنعتی ایران خودرو چرخ توسعه صنعتی در این شهر شتاب می گیرد.

وی افزود: امضای این تفاهم نامه و استفاده از توان داخلی ایران خودرو گامی ارزشمند در جهت ایجاد فرصت های شغلی است.

ناظری تاکید کرد: امکانات صنعتی و معدنی خوبی در استان و شهرستان وجود دارد که امیدواریم این همکاری ادامه یابد.

فرشاد مقیمی همچنین در مراسم امضای تفاهم نامه اظهار داشت: ایران خودرو آمادگی دارد با هر شرکت قطعه سازی استانی برای تولید قطعات استاندارد و با کیفیت بالا برای تأمین نیاز خطوط تولید خود همکاری کند.

وی افزود: تمرکز ایران هودرو بر روی تعدیل قطعات لازم برای رشد اقتصادی در صنعت خودرو ، صرفه جویی ارزی و افزایش تولید در برابر تحریم ها است.

مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو با تأکید بر اینکه سالانه به یک و نیم میلیون متر مربع شیشه ایران خودرو نیاز است ، گفت: استفاده از ظرفیت داخلی ، کاهش ارزش گذاری و افزایش اشتغال ثمرات این تفاهم است.

مقیمی با بیان اینکه در سفر قبلی به استان مرکزی اقدامات خوبی برای همکاری و تولید قطعات انجام شده بود گفت: تولید لامپهای LED در این استان یکی از ثمرات امضای تفاهم نامه همکاری با خصوصی است بخش و ما امیدواریم که در آینده نزدیک جشن بگیریم. “در تولید شیشه خورشیدی در محله ها خودکفا باشید.

مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو با اشاره به سفر صبح امروز نمایندگی ایران خودرو از شهر محلات اظهار داشت: توجه به نیاز مشتری و تحویل هرچه سریعتر خودرو بخشی از برنامه ایران خودرو برای افزایش مشتری خواهد بود رضایت.

وی ادامه داد: جلسات آنلاین با نمایندگی ها و نمایندگی های مجاز ایران خودرو جهت تسریع در نیاز مشتری در زمان های مختلف برگزار می شود.

گفتنی است ، مقیمی طی یک سفر یک روزه به استان مرکزی ، علاوه بر امضای تفاهم نامه همکاری با محلات سنگسازان ، از تولیدکنندگان قطعات ایران خودرو در آن استان از جمله سوآپ صنعت ، صدف های ترمه بازدید کرد و از نزدیک درگیر تولید بود. روند. واحدهای تولیدی مستقر شدند. بازدید از خطوط تولید قطعه سازان پولاسا و امید فنار در شهر صنعتی محمود آباد قم نیز از برنامه های مدیرعامل ایران خودرو بود.

[ad_2]

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *