ویرتیوب Uncategorized تمدید امکانات بدون ودیعه برای خرید مسکن تا پایان ماه جولای

تمدید امکانات بدون ودیعه برای خرید مسکن تا پایان ماه جولای[ad_1]

تمدید تسهیلات بدون ودیعه برای خرید مسکن تا پایان تیر

بانک مسکن اعلام کرد که تسهیلات بدون سپرده بانک مسکن تا پایان ژوئیه 1400 تمدید شده است.

به گزارش ایلنا و به نقل از بانک مسکن ، بانک مسکن مهلت استفاده از تسهیلات طرح 82 را تا پایان تیرماه 1400 تمدید کرد. در این راستا ، ارائه تسهیلات خرید مسکن بدون سپرده منوط به درخواست پیش نویس قرارداد حداکثر تا 31 ژوئیه 1400 و قراردادهای مذکور حداکثر تا 31 آگوست 1400 در دفاتر اسناد رسمی ثبت می شود. لازم به ذکر است که بانک مسکن قبلاً برنامه تهیه مسکن بدون سپرده را تنظیم کرده بود به منظور کمک به اقشار مختلف جامعه در داشتن خانه و تقویت قدرت خرید متقاضیان مسکن و همچنین کاهش هزینه های دریافت تسهیلات ، تا پایان سال 1399 سفارش دهید. در تاریخ 16 ژانویه 2017 ، به مناسبت سالگرد تاسیس بانک مسکن ، طرح ارائه تسهیلات برای خرید مسکن با هم (بدون سپرده و گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکونی) در دستور کار بانک قرار دارد. شاخه ها.

سقف تسهیلات گفته شده در مرکز استان 80 میلیون تومان برای خرید انفرادی و 160 میلیون تومان برای زوجین ، 60 میلیون تومان برای خرید انفرادی در شهرهای استان و 120 میلیون تومان برای زوجین اعلام شد.

کلیه شعب بانک مسکن به متقاضیانی که تا پایان تیرماه سال آینده فرصت دارند از محل گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن ، تسهیلات را با هم (بخشی از اعتبار داخلی بانک و بخشی از محل پرداخت خواهد شد).

پرداخت تسهیلات بدون سپرده خرید مسکن که از دی ماه سال جاری به متقاضیان پرداخت می شود به این صورت است که نیمی از مبلغ تسهیلات از محل گواهی حق تقدم استفاده از مسکن و مابقی آن است. از محل منبع بدون سپرده گذاری (تا سقف تسهیلات خرید هزینه حق تقدم مسکن) پرداخت می شود. بنابراین متقاضیان فقط برای نیمی از تسهیلات باید اوراق خریداری کنند.

[ad_2]

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *