ویرتیوب Uncategorized بیانیه شریعتمداری در پی رد صلاحیت از هیئت امنا

بیانیه شریعتمداری در پی رد صلاحیت از هیئت امنا[ad_1]

بیانیه شریعتمداری در پی رد صلاحیت از هیئت امنا

وزیر کار و رفاه اجتماعی پس از اعلام اسامی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری از شورای نگهبان ، در بیانیه ای ضمن تشکر از حمایت همه گروه ها ، افراد و سازمان ها ، برای ایجاد فضای گفتگو ، تحمل و گشودگی وارد کارزار انتخاباتی شد. از افق ها جدید در حل مشکلات مدیریت ذکر شده

متن کامل بیانیه محمد شریعتمداری به شرح زیر است:

ملت بزرگ و شریف ایران

اعتقاد به اینكه حق تعیین سرنوشت مردم یكی از بزرگترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است كه بر اساس وظیفه شرعی و ملی آنها تكیه بر خداوند متعال به درخواست تعداد زیادی از گروههای مرجع و نمایندگان محترم آنها و اطمینان از اینكه چالش ها و مشکلات کشور قابل حل است. با گشودن افق های جدید در زمینه حاکمیت ، مشخص شد ، من وارد کارزار انتخابات ریاست جمهوری دوره سیزدهم شدم تا چشم انداز روشنی برای آینده کشور با مردم تعیین کنم.

در همان زمان ، این حضور مطابق با توصیه رهبر معظم انقلاب اسلامی ، مدظله العالی ، در مورد لزوم ایجاد حداکثر مشارکت در انتخابات بود.

من مصمم به صحت گفتگوی اجتماعی ، مدارا ، تحمل و به طور خلاصه تجربیات موفق در جوانان ، سیاستگذاری شهروند مدار ، مدیریت داده ها ، تأکید بر شفافیت و دستیابی به آنها در سطح ملی ، حمایت از حقوق مدنی همه ایرانیان و احیای “همه” با هم “رویکرد” از این میراث ماندگار امام خمینی (ره) ، با تشکیل دولت سعادت فراگیر ، امید و اطمینان به این سرزمین برای بازگرداندن ، کار و کارآفرینی شکوفا و حق زندگی با عزت و حیات رفاه مردم در این سرزمین در سایه کاهش تعارضات و حل منازعات اجرا می شود.

اکنون ، با توجه به اعلام اسامی نامزدهای پذیرفته شده توسط شورای محترم نگهبان ، من می دانم که من وظیفه و تعهد خود را نسبت به ذات مقدس مقدس و مردم مومن سرزمین خود انجام داده ام ، و آنچه را که اتفاق افتاده است می دانم من در این مورد. از او

با تشکر از همه بزرگان ، مدیران عالی ، گروه های مرجع ، سازمان ها و افراد شریفی که باعث شدند من احساس نیاز به حضور در این منطقه را داشته باشم و مرا در این مسیر همراهی کنم ، خصوصاً جوانان ، کارگران ، اصناف و بازنشستگان برای شرکت در انتخابات.

[ad_2]

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *