ویرتیوب Uncategorized بهره برداری از پروژه های اکولوژیکی و مناطق آزاد آغاز می شود

بهره برداری از پروژه های اکولوژیکی و مناطق آزاد آغاز می شود[ad_1]

بهره برداری از پروژه های اکولوژیکی و مناطق آزاد آغاز می شود

مراسم بهره برداری از چندین پروژه بزرگ سازمان های زیست محیطی و مناطق آزاد صنعتی و ویژه اقتصادی آزاد برای تجارت آزاد از دقایقی پیش با حضور رئیس جمهور در قالب یک فیلم در نهاد ریاست جمهوری آغاز شد.


به گزارش ایلنا ، هشتاد و پنجمین برنامه افتتاح پروژه های ملی ، ابتدا رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری ، صنعتی و ویژه اقتصادی گزارشی از برنامه ها و برنامه های سازمان های خود ارائه می دهند و به س Mrالات آقای روحانی این برنامه ها شروع می شود. در پایان مراسم ، رئیس جمهور سخنرانی خواهد کرد.
چهار پروژه تولیدی در منطقه آزاد کیش ، بیست پروژه شامل مرحله دوم فولاد آذرآبادگان ، تولید کولر گازی و شتاب دهنده رسانه الکترونیکی ، مجتمع مسکونی و تجاری دنیز ، تولید وانت اتوماتیک ارس خودرو و دیزل ، 16 پروژه اقتصادی و توسعه در ارس پروژه های منطقه آزاد و نه ، شامل دو واحد نمک زدایی در پالایشگاه قشم و کارخانه شناور کامران و هفت پروژه اقتصادی و توسعه ای در منطقه آزاد قشم ، پروژه هایی هستند که به دستور رئیس جمهور در مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی مورد استفاده قرار می گیرند. .
در زمینه محیط زیست ، سیستم های جامع و کلان در زمینه نظارت بر محیط زیست و تحقیقات اساسی و کاربردی زیست محیطی ارائه می شود.
پروژه های ستاد احیای دریاچه ارومیه ، پروژه های مشترک با صندوق ملی محیط زیست و 13 عنوان پروژه توسعه محیط زیست در کشور از جمله پروژه هایی است که تا چند دقیقه دیگر راه اندازی می شود.
این پروژه های ملی با سرمایه گذاری 2.787 میلیارد تن برای 1049 نفر شغل ایجاد می کند.

انتهای پیام /

[ad_2]

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *