ویرتیوب Uncategorized بهترین شایعات و اخبار در مورد نقل و انتقالات فوتبال امروز اروپا

بهترین شایعات و اخبار در مورد نقل و انتقالات فوتبال امروز اروپا



[ad_1]

بهترین شایعات و اخبار در مورد نقل و انتقالات فوتبال امروز اروپا

شایعات نقل و انتقالات اروپایی همچنان گسترده است.


به گزارش ایلنا ، بهترین شایعات ، اخبار رسمی و گمانه زنی های امروز (5 آگوست) در مورد نقل و انتقالات در فوتبال اروپا را می خوانید:

* رئال مادرید با رفتن مارتین اوگگرد مشکلی ندارد. آرسنال به ستاره جوان نروژی علاقه دارد

* جانلوکا دی مارزیو: انتقال کریستیانو رومرو از آتالانتا به تاتنهام نهایی است. رومرو فردا به لندن پرواز می کند. قیمت انتقال 50 میلیون یورو بعلاوه 5 میلیون یورو متغیر خواهد بود.

نونو اسپیریتو سانتو ، سرمربی تاتنهام: من در مورد هری کین چیزی برای گفتن ندارم ، فقط متاسفم!

* قرارداد لیونل مسی با بارسلونا به زودی تمدید می شود. همه توافقات منعقد شده است. مدت قرارداد تا ژوئن 2026 خواهد بود.

* فابریزیو رومانو: در صورت توافق با آتالانتا ، چلسی آماده فروش تامی آبراهام به یک تیم خارجی است ، به زودی مذاکرات آغاز می شود. آتالانتا آماده ارائه پیشنهاد 40 میلیون یورویی است. البته دواین زاپاتا ابتدا باید به اینتر برود و روملو لوکاکو نیز برای انجام این انتقال باید به چلسی برود.

* رسما: وینگر اروگوئه ای منچستریونایتد پلاستر با یک قرارداد قرضی یک ساله به آلاوس پیوست. گزینه خرید وجود ندارد و حقوق به طور کامل توسط Alavés پرداخت می شود.

* نماینده دوون زاپاتا: من با آتالانتا مذاکره نکرده ام و با اینتر تماس نگرفته ام ، بدیهی است که اگر اینتر به ما پیشنهاد دهد ، ما پیشنهاد آنها را بررسی خواهیم کرد.

برندن راجرز در مورد آینده جیمز مدیسون: من معتقدم که او می ماند. در عمل بسیار سخت کار می کند. شایعات و گمانه زنی ها در این زمان از سال طبیعی است. امیدوارم امسال یکی از اعضای مهم تیم ما بتواند برتری و حقیقتاً خود را نشان دهد.

* فابریزیو رومانو: جک گیلریش تا ژوئن 2026 با منچسترسیتی قرارداد امضا کرد. قیمت انتقال 100 100 میلیون ؛ همه توافق ها بین شهروندان و استون ویلا وجود دارد. پپ گواردیولا قبلاً مستقیماً با جک گیلرمو صحبت کرده است.

* فابریزیو رومانو: مری دمیرل یوونتوس را به مقصد آتالانتا ترک می کند. قرارداد وام با بند خرید همراه خواهد بود.

* رافائل واران آماده عقد قرارداد با منچستر با قرارداد تا ژوئن 2025 است ، به علاوه فرصتی برای امضای یک فصل دیگر پس از قرنطینه و آزمایش های پزشکی.

* توماس توخل درباره قرارداد لوکاکو: “روملو لوکاکو بازیکن بزرگی است اما در تیم من نیست. همه می خواهند به تیم من بپیوندند. من می توانم تصور کنم که بازیکنان زیادی می خواهند بیایند و به چلسی بپیوندند.”

انتهای پیام /

[ad_2]

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *