ویرتیوب Uncategorized باید به وکلا فرصت داده شود که به باشگاه حقوق اساسی بپیوندند

باید به وکلا فرصت داده شود که به باشگاه حقوق اساسی بپیوندند[ad_1]

باید به وکلا فرصت داده شود که به باشگاه حقوق اساسی بپیوندند

سخنگوی هیئت امنا گفت وکلای علاقه مند به قانون اساسی می توانند با عضویت در کلوپ حقوق اساسی با موسسه تحقیقاتی هیئت امنا ارتباط و تعامل دوسویه برقرار کنند.


به گزارش ایلنا ، هادی طحان نظیف ، وکیل دادگستری و سخنگوی شورای نگهبان ، در صفحه توئیتر خود گفت: از گاردین. این فرصت می تواند آگاهی عمومی را درباره قانون اساسی و توسعه و ارتقا دانش قانون اساسی افزایش دهد. وکلا باید از این فرصت استفاده کنند. »

بنابراین گزارش کلیه دانشجویان یا فارغ التحصیلان دوره های کارشناسی ، کارشناسی ارشد ، دکتری و حقوق و اساتید محترم دانشگاه ها در کلیه رشته های حقوق می تواند درخواست عضویت در این باشگاه را داشته باشد.

از تخفیف خرید محصولات و کتابهای منتشر شده توسط موسسه تحقیقات شورای نگهبان ، ارزیابی اولویت و چاپ مقاله در فصلنامه حقوق عمومی ، فرصت انتشار بهترین مقالات علمی اعضای باشگاه در تحقیقات انتشارات شورای نگهبان از موسسه ، اولویت ثبت نام و تخفیف برای شرکت در کارگاه ها ، جلسات علمی ، مدارس تابستانی و زمستانی ، رویدادهای علمی و شبیه سازی ، اردوگاه های علمی و تخصصی و غیره از جمله مزایای عضویت در باشگاه حقوق اساسی موسسه تحقیقات هیئت امنا.

علاقه مندان می توانند با مراجعه به (nashr-rc.ir) فرم عضویت در باشگاه را پر کرده و درخواست عضویت خود را ثبت کرده و از عضویت در کلوپ حقوق اساسی استفاده کنند.

در این مرحله عضویت در کلوپ حقوق اساسی رایگان است و با تصویب کمیسیون علمی انتخاب باشگاه نهایی می شود.

61981898

انتهای پیام /

[ad_2]

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *