ویرتیوب Uncategorized این کشور دلایل خوبی برای مبارزه با تاج و حل مشکلات با تنظیم بازار دارد

این کشور دلایل خوبی برای مبارزه با تاج و حل مشکلات با تنظیم بازار دارد[ad_1]

این کشور دلایل خوبی برای مبارزه با تاج و حل مشکلات با تنظیم بازار دارد

وزیر کشور در حاشیه نشست امروز استانداران سراسر کشور تأکید کرد که وزارت کشور در تلاش است تا همه امکانات را برای مدیریت بیماری کرونر قلب فعال کرده و به حل مشکل معیشت مردم کمک کند. وی گفت: ما نگرانی های عزیزان خود را به طور جدی زیر نظر داریم.


به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور ، احمد وحیدی در نشست امروز استانداران سراسر کشور که در قالب یک ویدئو کنفرانس با دو محور برای مدیریت و کنترل بیماری های کرونر قلب و تنظیم بازار برگزار شد ، گفت: تاکید بر لزوم وجود ظرفیت های موجود در کشور. استفاده برای بهبود معیشت مردم و کنترل بیماری عروق کرونر قلب ؛ وی گفت: در جلسه امروز مسائل مهم و کلیدی کشور را در قالب یک ویدئو کنفرانس با استانداران سراسر کشور مورد بحث قرار دادیم.

وحیدی با اشاره به اینکه در جلسه امروز آخرین وضعیت اقتصادی و سیاسی استان ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت ، تصریح کرد: به طور خاص دو موضوع درباره تاج و تنظیم بازار با استانداران مورد بحث و بررسی قرار گرفت و نظرات و نظرات خوبی از سوی استانداران ارائه شد.

وزیر کشور در ادامه صحبت های خود گفت: در مورد دو موضوع تنظیم بازار و تاج در سطح شوراهای مختلف که در دولت تشکیل می شود ؛ ما نگرانی های ملت عزیز را دنبال می کنیم.

وزیر کشور در پایان خاطرنشان کرد: زمینه های خوبی هم در زمینه کنترل بیماری عروق کرونر قلب و هم در مدیریت مسائل مربوط به تنظیم بازار در کشور وجود دارد ، بنابراین … با استفاده از فرصت های موجود ، می توانیم گامهای خوبی در این زمینه برای حل مشکلات مردم برداریم.

شایان ذکر است که قسمت دوم نشست استانداران سراسر کشور فردا جمعه 5 شهریور ماه به صورت ویدئو کنفرانس در وزارت کشور برگزار می شود.

انتهای پیام /

[ad_2]

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *