ویرتیوب Uncategorized اهمیت بحث در مورد آموزش بهداشت

اهمیت بحث در مورد آموزش بهداشت[ad_1]

اهمیت بحث در مورد آموزش بهداشت

معاون وزیر بهداشت وزارت بهداشت بر اهمیت آموزش در زمینه بهداشت تأکید کرد.

به گزارش ایلنا و اطلاعیه مطبوعاتی معاون وزیر بهداشت ، علیرضا رئیسی در این جلسه رئیس جدید دفتر آموزش و ارتقا Health بهداشت وزارت بهداشت را مورد تقدیر و معارفه قرار داد و افزود: در مبارزه با بیماری های عفونی و غیرواگیر ، آموزش و پرورش تشویق می کند ما قادر خواهیم بود از آسیب های ناشی از این بیماری ها هر روز و به طور موثر جلوگیری کنیم.

معاون وزیر بهداشت بر استفاده از ایده های جدید در بحث آموزش تأکید کرد و گفت: استفاده از ظرفیت استخراج و مراکز تحقیقاتی معتبر در کشور یکی از راه حل های مناسب برای توسعه بخش آموزش بهداشت است.

وی با اشاره به نقش آموزش و پرورش در دوران اپیدمی تاجگذاری افزود: طی 15 ماه گذشته کارشناسان آموزش بهداشت در دانشگاه های علوم پزشکی کشور تلاش های چشمگیری برای حمایت از این اقدامات و تدوین برنامه هایی برای آینده انجام داده اند.

رئیسی اهمیت توجه به عوامل اجتماعی را برای ارتقا health سلامت خواستار شد و اظهار داشت: همکاری با متخصصان این حوزه در مراکز تحقیقاتی و دانشگاه های کشور از برنامه های دفتر آموزش و ارتقا Health سلامت در آینده خواهد بود.

سرانجام معاون وزیر بهداشت پس از ارزیابی از تلاش های دکتر غلامحسین ویسی ، مشاور برنامه ریزی معاون بهداشت وزارت بهداشت در مدیریت این کابینه برای بیش از یک سال ، دکتر فرشید رضایی را به عنوان سرپرست خدمات آموزش بهداشت منصوب و ترویج.

[ad_2]

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *