ویرتیوب Uncategorized اقدامات شرکت عملیاتی مترو تهران برای اسکان کارکنان

اقدامات شرکت عملیاتی مترو تهران برای اسکان کارکنان[ad_1]

اقدامات شرکت عملیاتی مترو تهران برای اسکان کارکنان

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه در قرعه کشی مسکونی هشتگرد برای کارکنان این شرکت اعلام کرد که ظرفیت این پروژه دو برابر خواهد شد.

به گزارش ایلنا ، صبح امروز چهارشنبه 5 خرداد 1400 مراسم قرعه کشی مسکن هشتگرد با حضور مدیرعامل تهران و شرکت مترو حومه ، معاونان و مدیران در اتاق هیئت مدیره ساختمان اصلی این شرکت برگزار شد.

علی عبدالله پور در این مراسم با بیان اینکه مسکن همیشه یکی از اصلی ترین دغدغه های خانواده های ایرانی است ، افزود: “برداشتن گام هایی برای تسهیل روند امور خانگی از مهمترین اقداماتی است که این شرکت می تواند مطابق با رفاه حال کارکنان خود انجام دهد . “

وی گفت: اکنون بستر لازم برای تعدادی از کارکنان شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه فراهم شده است تا بتوانند از پروژه ملی مسکن در شهر جدید هشتگرد استفاده کنند.

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه با بیان اینکه استقبال کارکنان این شرکت بسیار بیشتر از ظرفیت تعیین شده در این پروژه است ، افزود: در جلسه ای که با دکتر هاشمی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران داشتم ، این موضوع مطرح شد و وعده داده شد که در صورت فراهم شدن شرایط 800 خانه دیگر نیز به این ظرفیت افزوده خواهد شد.

وی افزود: پس از جلسه امروز هماهنگی های لازم برای توزیع این خانه ها با معاون شرکت منابع انسانی آغاز می شود و امیدوارم به زودی جلسه قرعه کشی برگزار کنم.

وی ادامه داد: هر چقدر بتوانیم پرسنل شرکت را در خود جای دهیم ، بیشتر به عنوان مدیران شرکت در زمینه رفاه عمل کرده ایم.

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: شهروندان و مسافران نگران نباشند ، ما در حال پیگیری مشکل کمبود ترمینال در این خط هستیم. امیدواریم این مسئله در اسرع وقت حل شود.

علیزاده طباطبایی ، رئیس اداره منابع انسانی تهران و شرکت بهره برداری مترو حومه در این نشست گفت: “307 همکار در این پروژه تقاضای مسکن کرده اند. به دلیل ظرفیت محدود خانه ها ، روش تأیید ایجاد شده است. متقاضیان ، 2159 نفر از همکاران ، سرانجام ، آنها شرایط را داشتند و برای جلوگیری از نقض حقوق افراد برای تحقق عدالت ، تصمیم گرفته شد که نام افراد منتخب به قید قرعه تعیین شود.

براساس گزارش اداره ارتباطات و روابط بین الملل تهران و شرکت بهره برداری مترو حومه ، در پایان قرعه کشی مسکن هشتگرد ، نرم افزار از بین نامزدها اجرا شد و اسامی 800 نفر مشخص شد.

[ad_2]

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *