ویرتیوب Uncategorized اعلام برنامه های سازمان فرهنگی شهرداری تهران برای انتخابات

اعلام برنامه های سازمان فرهنگی شهرداری تهران برای انتخابات[ad_1]

اعلام برنامه های سازمان فرهنگی شهرداری تهران برای انتخابات

معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از برگزاری بسته برنامه “ایران عزیز” در قالب 11 برنامه فرهنگی هنری به مناسبت سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ایران خبر داد.

به گزارش ایلنا ، سید علیرضا فاطمیان پور معاون فرهنگی سازمان فرهنگی سازمان شهرداری تهران از بسته برنامه “ایران عزیز” به مناسبت سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران خبر داد و گفت: این برنامه ها شعار “ما ایران عزیز را دوست داریم ، به همین دلیل ما رأی خواهیم داد. “به منظور افزایش مشارکت مردم در انتخابات در 11 عنوان طراحی شده و به دلیل محدودیت های ناشی از شیوع ویروس تاج ، عمدتا بصورت مجازی برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به شب شعر مجازی “سرنوشت ما” گفت: در این برنامه که با همکاری مراکز ادبی برگزار می شود ، تعدادی از شاعران برجسته انقلابی ، آیاتی با موضوع انتخابات را تلاوت می کنند. همچنین اثر موسیقی “برگ بارنده” به آهنگسازی و تنظیم علی مهربانی ، خوانندگی وهاب ابراهیمی و خوانندگی رضا یزدانی با موضوع مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ، تولید و منتشر خواهد شد.
فاطمیان پور ادامه داد: همایش بزرگ “اولین رأی دهندگان” با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و هنری چهارشنبه 19 خردادماه در فرهنگسرای هاوران برگزار می شود و جوانان رأی دهنده برای اولین بار مطابق با آن شرکت می کنند با اقدامات بهداشتی همایش دوچرخه سواری زندباد ایران نیز در هفته قبل از انتخابات برگزار می شود و شهروندان مسیرهای مشخصی را در امتداد آن دنبال می کنند ، پرچم ایران را به اهتزاز در می آورند و کاروانی از موسیقی و سرودهای ملی را همراهی می کنند.همچنین نکات و نمایش های خیابانی با عنوان “انتخاب تو” “” به منظور تشویق شهروندان به شرکت در انتخابات در مناطق مختلف تهران.
وی همچنین اعلام کرد که دو اسکن انجام شده و گفته است که در رسوایی “اتفاق نظر” ، افرادی که تصمیم به شرکت در این انتخابات را دارند از یکی از دوستان و اقوام خود که هنوز تصمیم به شرکت در انتخابات نگرفته بودند دعوت کردند تا در انتخابات شرکت کند. آنها روز انتخابات با هم به پای صندوق های رای می روند. در اسکن میدانی “برای ایران” ، راهنمای محصول یک برچسب اثر انگشت با طرح پرچم ایران و شعار “برای ایران” با تیراژ 50 هزار نسخه تولید می کند و آن را در اختیار سازمان قرار می دهد تا ایستگاه هایی برای نصب برچسب های نزدیک فرهنگ مراکز و شریان های جاده ای. شلوغ ترین شهر باید روی اتومبیل های داوطلبان نصب شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ و هنر ، سرانجام معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری اظهار داشت: ایجاد و انتشار پوسترهای مفهومی با عنوان “انتخاب” ، ارسال پیامک با عنوان “پیام مهر” برای شهروندان و تولید و انتشار دو فیلم “خط ویژه” از دیگر برنامه های سازمان فرهنگی هنری به مناسبت انتخابات است. محصولات مجازی مختلفی نیز در قالب 68 مارک معروف در مراکز سازمان فرهنگی هنری تولید و منتشر می شود.

[ad_2]

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *