ویرتیوب Uncategorized ارزیابی خدمات بانک ایران زمین برای تولید واکسن تاج Cobraket

ارزیابی خدمات بانک ایران زمین برای تولید واکسن تاج Cobraket[ad_1]

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی بانک ایران زمین ، سید مصطفی سید هاشمی ، معاون هماهنگ کننده ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در دیدار با مدیر اجرایی بانک ایران زمین گفت: این بخشی بود.

سید هاشمی با بیان اینکه تجهیزات ارائه شده توسط بانک ایران زمین برای راه اندازی خط تولید واکسن کرونا در مجتمع دارویی برکت روند تولید واکسن را تسریع کرده است ، گفت: البته تصمیم کارکنان بانک ایران زمین برای بهبود نتایج تولید واکسن و نجات جان هموطنان “م wasثر بود.

عبدالمجید پورسید ، مدیرعامل بانک ایران زمین ، در بیانیه ای با اشاره به مسئولیت های اجتماعی این بانک اظهار داشت: “همه اعضای هیئت مدیره ضمن همراهی با آنها ، هر آنچه ممکن بود برای تسریع در تصمیم گیری انجام دادند.

وی افزود: در شرایط کنونی همه عناصر کشور باید تلاش کنند تا مردم با کمترین مشکل بر شرایط فعلی فائق آیند.

سید حسن سلطانی فیروز ، رئیس هیئت مدیره بانک ایران زمین ، با ابراز خرسندی از اقدام انجام شده ، گفت: “البته همه ما در قبال جامعه مسئول هستیم و بانک ایران زمین در این زمینه تمام تلاش خود را کرده است. اجرای مسئولیت های اجتماعی “او مسئولیت را بر عهده خواهد گرفت.

شایان ذکر است که طبق بیانیه مدیر اجرایی تحقیقات بالینی واکسن تولید شده توسط ستاد اجرایی فرمان امام ، ظرفیت تأمین اکثر نیازهای فعلی توسط واکسن کرونا ایران تأمین می شود.

در این مراسم از طرف سید هاشمی ، معاون هماهنگ کننده ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) ، پورسید ، مدیرعامل بانک ایران زمین ، یک تشکر تقدیم شد.

در متن این نامه تشکر آمده است: حرکت در مسیر رضایت حضرت حق و خدمت به بندگان بدون تردید ، پاداشی شایسته تر از لطف و عنایت حق تعالی نیست.

خدمات و همکاری صادقانه شما و همکاران صادق شما با ستاد اجرایی امام خمینی (ره) در جهاد و مبارزه با تاج در این برهه حساس شایسته احترام و قدردانی است.

[ad_2]

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *