ویرتیوب Uncategorized اجرای 82 کیلومتر شبکه گاز در البرز در چهار ماهه نخست امسال / جذب بیش از 9461 اشتراک گاز جدید در استان

اجرای 82 کیلومتر شبکه گاز در البرز در چهار ماهه نخست امسال / جذب بیش از 9461 اشتراک گاز جدید در استان[ad_1]

اجرای 82 کیلومتر شبکه گاز در البرز در چهار ماهه نخست امسال / جذب بیش از 9461 اشتراک گاز جدید در استان

رئیس شرکت گاز استان البرز با اشاره به جذب بیش از 9461 مشترک گاز جدید در استان گفت: عملیات شبکه در چهار ماهه اول سال 1400 به میزان 82 کیلومتر به شبکه عمومی گازرسانی اضافه شد و خطوط توزیع در البرز


به گزارش ایلنا از البرز ، سهراب نیجار با استناد به موارد فوق گفت: 60 درصد از کل عملیات شبکه گاز امسال به مناطق روستایی استان تعلق دارد که نشان دهنده توجه ویژه شرکت ملی گاز ایران از نعمت گاز در همه نقاط استان این طبیعی است.

وی افزود: در حال حاضر طول کل شبکه گازرسانی و توزیع گاز استان به بیش از 6677 کیلومتر افزایش یافته است.

نیجر همچنین از نصب 1235 انشعاب گاز جدید در چهار ماه نخست امسال خبر داد و گفت که این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 51 درصد افزایش یافته است.

رئیس شرکت گاز استان البرز گفت: با اجرای این عملیات در چهار ماهه نخست امسال تعداد دانشمندان گاز استان به بیش از 280 هزار شعبه رسیده است.

وی گفت: با معرفی عملیات شبکه و نصب انشعاب گاز در چهار ماهه نخست سال جاری ، 9 هزار و 461 مشترک جدید به تعداد کل مصرف کنندگان گاز طبیعی استان البرز اضافه شده است.

جذب بیش از 9461 اشتراک گاز جدید در استان البرز

مدیرعامل شرکت گاز البرز از بهره برداری اضافی بیش از 9461 اشتراک گاز در چهار ماهه نخست امسال خبر داد.

نیجار با اعلام این خبر گفت: با جذب مشترکان جدید شرکت گاز البرز در سال 1400 ، تعداد مشترکان این شرکت تا پایان تیرماه به بیش از 919 هزار مشترک رسید.

مدیرعامل شرکت گاز استان البرز افزود: از 9461 مشترک جدید ، 8576 مشترک خانگی ، 824 مشترک تجاری و 61 مشترک صنعتی به مشترکان این استان ملحق شده اند که در مجموع به بیش از 919 هزار مشترک خدمات گاز ارائه می دهد.

برگزاری بیش از 5000 ساعت دوره آموزشی

نجار گفت: شرکت گاز البرز تنها در سه ماهه اول سال 1400 بیش از 5000 ساعت آموزش برای همه کارکنان خود انجام داد.

رئیس شرکت گاز استان البرز با اشاره به موارد فوق افزود: برنامه های آموزشی مذکور با شرکت در دوره های آموزشی حضوری با رعایت روشهای بهداشتی ، بصورت مجازی آنلاین ، آفلاین (سیستم آموزش مجازی شرکت ملی گاز ایران) ، غیبت ها و کتاب رو در رو که او گرفت.

وی گفت: بهبود ، آموزش منابع انسانی ، ارتقاء دانش و آگاهی کارکنان در زمینه های تخصصی ، کاربردی و مدیریتی به منظور افزایش بهره وری شرکت مدنظر است. وی گفت: این شرکت تقویم آموزشی سالانه برای همه کارکنان ارائه می دهد و دوره های شغلی بهبود عمومی ، مدیریت فرهنگی و HSE با کمک معلمان مجرب به این مهم دست یافته اند.

انتهای پیام /

[ad_2]

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *