ویرتیوب Uncategorized اجرای طرح انتقال آب در روستای شهرستانک گامی زیربنایی برای حل مشکلات کشاورزان است

اجرای طرح انتقال آب در روستای شهرستانک گامی زیربنایی برای حل مشکلات کشاورزان است[ad_1]

اجرای طرح انتقال آب در روستای شهرستانک گامی زیربنایی برای حل مشکلات کشاورزان است

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کرج از اجرای طرح انتقال آب در روستای شهرستاننوک خبر داد و گفت: این پروژه می تواند زیرساخت مناسبی برای حل مشکلات کشاورزان این شهرک باشد.


به گزارش ایلنا از البرز ، اسماعیل صارمی با اشاره به اجرای طرح انتقال آب کشاورزی به روستای شهرستانک در نیمه اول امسال ، اظهار داشت: در سایر فصول سال مشکلات زیادی در صورت سقوط و انسداد جریان و اختلال در چرخه آبیاری باغ ها و مشکلات اجتماعی. در همین راستا ، تصمیم گرفته شد تا طرحی برای انتقال آب به کشاورزی برای رفع این کمبود اجرا شود.

صارمی گفت: طول مسیر خط لوله 750 متر و اندازه لوله مورد استفاده 200 میلی متر است که با وام 300 میلیون تومانی از محل وام های تملک دارایی های سرمایه ای جهاد کشاورزی کرج و همچنین انجام شد. کمک های کشاورزی تولیدکنندگان منطقه.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کرج گفت: این پروژه برای مدیریت منابع آب و استفاده صحیح از رواناب سطحی و افزایش راندمان تولید و جلوگیری از فرسایش خاک و نگهداری بستر تولید و همچنین کلیه عملیات مانند حمل و نقل مواد انتخاب شد. و پیاده سازی دلیل عدم دسترسی به ماشین آلات و تجهیزات به صورت دستی انجام شد و این پروژه با تلاش اداره فنی زیرساخت های جهاد کشاورزی کرج اجرا شد.

انتهای پیام /

[ad_2]

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *