ویرتیوب Uncategorized آرای کمیسیون تعیین وضعیت بازیکنان صادر شد

آرای کمیسیون تعیین وضعیت بازیکنان صادر شد[ad_1]

آرای کمیسیون تعیین وضعیت بازیکنان صادر شد

پس از بررسی موارد مختلف ، کمیته وضعیت بازیکنان آرای مربوطه را صادر کرد.


به گزارش ایلنا ، کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال نظرات مختلف خود را در مورد شکایات به شرح زیر اعلام کرده است:

در پی شکایت سمانه کاشف محمدی از باشگاه فوتبال فرهنگی ورزشی شهروندان ساری مبنی بر درخواست مبلغ یکصد و پنجاه میلیون ریال ، این باشگاه موظف به پرداخت همان مبلغ اصلی درخواست و پرداخت سه میلیون و دویست و هفتاد هزار تومان شد. ریال

مهرداد طهماسبی از درخواست نهصد میلیون ریال از باشگاه فرهنگی ورزشی نفت مسجدسلیمان گلایه کرد که پس از بررسی پرونده ، باشگاه نفت مسجدسلیمان مجبور به پرداخت چهارصد میلیون ریال برای درخواست اصلی و هشت میلیون و هفتصد و بیست هزار ریال شد. برای هزینه ها

پدرام هوداغلی زاده ، پزشک حرفه ای سابق باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتور ، با شکایت از این باشگاه ، مبلغ 400 میلیون ریال مطالبه کرده است. هزینه ها را ظرف 30 روز پرداخت می کند.

با توجه به شکایت کیوان گاسمیان زیدی از باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری بم برای درخواست صد و شصت و پنج میلیون ریال به عنوان حقوق قراردادی و صد و پنجاه میلیون ریال بابت حقوق ماهانه ، باشگاه مبلغ سیصد و پانزده میلیون ریال برای درخواست شش میلیون. و او به هزینه های سیصد و شصت و هفت هزار ریال در مدت 30 روز محکوم شد.

با توجه به اعتراض لیلا اقبالی از باشگاه فوتبال فرهنگی ورزشی ورزشی شهروند ساری برای مطالبه پانصد میلیون ریال ، اگرچه به پرداخت این مبلغ مأمور شده است ، وی همچنین باید ده میلیون و نهصد هزار ریال هزینه حقوقی بپردازد.

علی درویش ، نگهبان بازیکن فوتبال ساحلی ، از درخواست سیصد و سی میلیون ریال به باشگاه شهریار ساری شکایت کرد که منجر به تصمیم کمیته وضعیت برای پرداخت این مبلغ از باشگاه مذکور ، از جمله هفت میلیون و یک شد. صد و نود و چهار هزار ریال به دلیل هزینه دادرسی.

همچنین به باشگاه فرهنگی ورزشی شاهین شهرداری بوشهر مبلغ نهصد و پنجاه میلیون ریال معادل مبلغ کل مطالبه شده توسط شاکی به دلیل شکایت پیمان شیرزادی محکوم شد. علاوه بر این ، این باشگاه باید مبلغ بیست میلیون و هفتصد و ده هزار ریال بابت هزینه دادگاه پرداخت كند.

در رأی دیگری که کمیسیون وضعیت فدراسیون فوتبال در خصوص شکایت ابوالفضل درویشوند از نماینده خود برزو کیان صادر کرد ، این شکایت رد شد و قابل رسیدگی نیست.

سید اصغر حبیب نژاد از مطالبه مبلغ 300 میلیون ریال از باشگاه فرهنگی ورزشی رایکا بابل شکایت کرد که تصمیم کمیسیون وضعیت برای پرداخت این مبلغ از باشگاه علاوه بر شش میلیون و پانصد و چهل هزار ریال هزینه دادگاه است.

باشگاه فرهنگی ورزشی تهران پارسه نیز در حکمی دیگر به پرداخت کل مبلغ هفتاد میلیون ریال حبیب جیواری محکوم شد. یک میلیون و پانصد و بیست و شش هزار ریال مبلغ هزینه دادرسی است که باید توسط باشگاه پرداخت شود.

انتهای پیام /

[ad_2]

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *